ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ بر روی کاور مجله Empire رفتند

اندی پارک، ناظر توسعه بصری & طراح کانسپت آرت مارول استودیوز کاور ماه جولای مجله Empire که به فیلم Ant-Man & The Wasp اختصاص داده شده را فاش کرد. سومین و آخرین ۲۰۱۸ کمپانی مارول استودیوز، ادامه فیلم Ant-Man است که در آن شاهد بازگشت اسکات لانگ بعنوان قهرمان تغییر اندازه دهنده، ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ هستیم، اما این بار هوم ون دین (با نقش آفرینی Evangeline Lily) هم در ماجراجویی های او حضور دارند، چون لباس زنبورک را بر تن کرده است. آنها با هم با یک شرور رمزآلود به نام روح (با بازی Hannah John-Kamen) روبرو می شوند. پیتون رید کارگردان Ant-Man نیز در قسمت دوم هم هدایت پروژه را برعهده داشته است.

فیلم سینمایی ابرقهرمانی Ant-Man & The Wasp شاید مثل Black Panther و Avengers: Infinity War عظیم یا حماسی نباشد، اما بازیگران سطح بالایی دارد. مثلا علاوه بر بازیگران نقش دو قهرمان فیلم و شرور داستان، شاهد حضور ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﺍﮔﻼﺱ در نقش هنک پیم، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭘﻨﯿﺎ در نقش لوئیس، ﺟﻮﺩﯼ ﮔﺮﯾﺮ در نقش مگی (همسر سابق اسکات) و Abby Ryder Fortson در نقش ابی (دختر اسکات) هستیم. از دیگر بازیگران فیلم هم می توانیم به ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ در نقش جنت ون دین، ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ در نقش دکتر بیل فاستر، ﺭﻧﺪﻝ ﭘﺎﺭﮎ در نقش جیمی وو و ﻭﺍﻟﺘﻮﻥ ﮔﻮﮔﯿﻨﺲ در نقش سانی برچ اشاره کنیم. این در واقع اولین فیلم از دنیای سینمایی مارول میباشد که ابرقهرمان اصلی آن زن است.

پارک در صفحه رسمی توییتر خودش، از کاور جدید مجله Empire رونمایی کرد، که در آن می توانیم دو قهرمان اصلی و همچنین شرور فیلم را مشاهده کنیم. خوانندگان کیمک های مارول قطعا اطلاعات دقیق تری از شخصیت شرور “روح” دارند، ما هم بواسطه تریلرهای منتشر شده این فیلم محدود اطلاعاتی از او و قدرتهایش به دست آورده ایم. توانایی های این شرور از بزرگترین چالش های پیش رو دو قهرمان اصلی Ant-man 2 است که موجب خلق صحناتی اکشن و مهیج میشود. یک نگاه به این کاور زیبا بیاندازید:

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Captain Marvel (کاپیتان مارول) بزودی تمام ﻣﯽﺷﻮﺩ

Ant-man 2

یکی از بزرگ ترین سوال هایی که در پایان فیلم Ant-Man بدون جواب ماند، وضعیت جنت همسر هنک پیم (Michael Douglas) و مادر هوپ بود. جنت اولین کسی است که لباس زنبورک را بر تن کرد، او طی دهه ۸۰ میلادی یک قهرمان بود اما بطور اتفاقی درون قلمرو کوانتومی اسیر شد. زمانی که ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ به جمع ستارگان فیلم پیوست، ما متوجه شدیم که در قسمت جدید قرار است واقعا با جنت دیدار داشته باشیم، اما تاکنون وی را در تریلر و تیزرهای Ant-Man 2 ندیده ایم، البته در پوسترهای فیلم حضور داشته، پس نگاهی دقیق به وی داشته ایم.

تور خبری رسمی Ant-Man & The Wasp قرار است بزودی آغاز شود چون مدت زمان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده. در این هنگام، طرفداران می توانند انتظار انتشار اطلاعات بیشتری از فیلم را داشته باشند، سپس هم که به همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ برخورد می کنیم، و شاید چیزهای بیشتری از قسمت دوم Ant-man در آن فاش شود. لازم به تکرار است که Ant-Man and the Wasp از تاریخ ششم جولای (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه) پا به گیشه می گذارد.

همچنین بخوانید: ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی Bad Boys واقعا ساخته می شود

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.