پیغام بعد از تیتراژ Ant-Man and the Wasp قضیه Avengers 4 را ﭘﯿﭽﯿﺪﻩتر کرده است!!

توجه: این گزارش داستان Avengers 3 و Ant-man 2 را فاش می کند!

نویدی که در پایان تیتراژ فیلم Ant-Man and the Wasp به طرفداران داده می شود قضیه رازداری مارول استودیوز درباره اینکه کدام یک از قهرمان ها در Avengers 4 باز میگردند را برای طرفداران فیلم پیچیده تر کرده است؛ پایان وحشتناک فیلم سینمایی Avengers: Infinity War نیمی از دنیای سینمایی مـارول را مرده رها کرد، چون تانوس بعد از تکمیل دستکش بینهایت برای ایجاد تعادل در دنیا یک بشکن زد و بووووم!! حال گفته شده قهرمان هایی که در پایان جنگ ابدیت کشته شدند لزوما قرار نیست برای Avengers 4 بازگردند (البته بجز مرد عنکبوتی که برای Spider-Man: Far From Home باز میگردد و قهرمانان کهکشانی مارول که قرار است در Guardians of the Galaxy Vol. 3 حاضر شوند).

مارول تلاش می کند تا با مرده نگه داشتن قهرمان های خودش تا زمان افشای حقیقت هیجان طرفداران را زیاد کند، اما Ant-Man and the Wasp با ورود به گیشه کمی قضیه را پیچیده کرده است. بیشتر وقایع این فیلم به اتفاق های قبل از جنگ ابدیت اختصاص دارد، در واقع با پیامدهای Captain America: Civil War دست و پنجه نرم می کند. هرچند، صحنات بعد از تیتراژ Ant-Man and the Wasp مستقیما با Infinity War مرتبط است، فاش می کند که هنک پیم، هوپ ون دین و جنت ون دین با بشکن تانوس تبدیل به خاکستر شده اند، اسکات لنگ هم درون قلمرو کوانتومی اسیر شده است قبل از اینکه به مصاف Avengers 4 برویم. سپس، در پایان تیتراژ با این نوشته روبرو می شویم: Ant-Man and the Wasp Will Return (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ ﺑﺎﺯ ﻣﯽﮔﺮﺩﻧﺪ) که باعث ایجاد یک سوال در ذهن ما شده است. این جمله دقیقا چه مفهومی برای Avengers 4 دارد؟

برای بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول، کلمه “بازخواهند گشت” ممکن است قضیه را خیلی پیچیده کند، چون ما شاهد مرگ هر دو نسخه از زنبورک — هوپ و جنت — بودیم. البته، این امکان وجود دارد که در Avengers 4 شاهد نمایان شدن نسخه جدیدی از زنبورک باشیم، یا در یکی دیگر از فیلم های آینده مارول. یا، از آنجا که گذر زمان در قلمرو کوانتومی متفاوت با دنیای واقعی است، اسکات می تواند با یک نسخه قبلی از زنبورک همراه شود که به او کمک می کند تا از این دنیای میکروسکوپی فرار کند و با بزرگ ترین قهرمانان زمین متحد شود. اما چیزی که “بازخواهند گشت” تایید می کند این است که بازگشت قهرمانان خاکستر شده به دنبال بشکن تانوس در Avengers 4 یک سوال بزرگ است که اردیبهشت ماهـ سال آینده به جواب آن خواهیم رسید.

همچنین بخوانید: تولید Captain Marvel به پایان رسید

Avengers 4

کسانی که اخبار مربوط به دنیای سینمایی مارول را از نزدیک دنبال می کنند، مخصوصا اخبار مربوط به فیلم های پیش رو، می دانند تمام قهرمانان کشته شده در پایان Avengers: Infinity War قرار نیست مرده باقی بمانند. به دنبال بشکن تانوس اعضای اصلی تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ زنده ماندند، بعلاوه تعدادی متحد، در حالی که قهرمانان جدید کشته شدند. اما حضور شخصیتی مثل پیتر پارکر (با نقش آفرینی Tom Holland) در فیلم های آینده MCU تایید شده، پلنگ سیاه (Chadwick Boseman) هم انتظار داریم بازگردد، پس آنها باید به یک روشی بازگردند. اگر آنها بتوانند بازگردند، چرا دیگر قهرمان های خاکستر شده نتوانند؟ این سوالی است که فعلا جوابی برایش نداریم.

مارول به شدت اصرار دارد تا طرفداران باور کنند قهرمانانی که در Infinity War کشته شدند قرار است مرده باقی بمانند، چون این باور ارزش پایان جنگ ابدیت را بیشتر می کند و باعث می شود تا بازگشت آنها غافلگیرکننده باشد. البته طرفداران مارول همین حالا هم می دانند بازگشت کدام یک از شخصیت ها قطعی است و کدام یک ممکن است بازنگردند، حال این جمله پایانی Ant-Man 2 فقط دو قهرمان به لیست بازگشت ها اضافه کرده است!!

همچنین بخوانید: گودزیلا به کامیک-کان سن دیگوی امسال حمله می کند!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.