سرویس استریم Apple TV+ سه سریال خودش را برای فصل دوم تمدید کرد؛

سرویس استریم Apple TV+ که متعلق به کمپانی اپل می باشد چند روزی است که شروع بکار کرده، این سرویس در شرایطی فعالیت خودش را آغاز نموده که دیزنی مشغول راه اندازی سرویس استریم خودش که Disney Plus نام دارد در سراسر جهان است. البته اپل نمی تواند با دیزنی رقابت کند، حداقل در حال حاضر نمی تواند چون Disney+ در همین ابتدای کار دارای یک آرشیو کامل از فیلم های تولید شده توسط دیزنی (فیلم های مارولی و حتی Avatar) است، ولی Apple TV+ فعلا فقط چند سریال جدیدی که توسط خود اپل تولید شده اند را در اختیار کاربران خودش قرار می دهد؛ ولی اینطور که به نظر می رسد استقبال مردم از همین چند سریال هم فوق العاده بوده است!

اگر به یاد داشته باشید، هفته گذشته بود که کمپانی اپل سرویس استریم خودش را راه اندازی کرد، با تعداد محدودی سریال جدید و اختصاصی. در روز افتتاحیه تعدادی برنامه مناسب کودکان و یک مستند جدید هم در کتابخانه Apple TV+ موجود بود، اما عمده تمرکز این سرویس و مانور اصلی اپل بر روی چهار سریال لایو-اکشن قرار گرفته که با بودجه مناسبی تولید شده اند و در آنها شاهد حضور چهره های مشهور هالیوود هستیم. در واقع بخاطر همین چهار سریال، سرویس استریم اپل شدیدا مورد توجه قرار گرفت و به همین واسطه ما واقعا نسبت به آینده Apple TV+ امیدوار هستیم.

همچنین بخوانید | تریلر سریال علمی-تخیلی See: محصول Apple TV+ با بازی جیسون موموآ

سریال های Dickinson (دیکینسون)، The Morning Show (برنامه صبحگاهی)، See (دیدن) و For All Mankind (برای تمام بشریت) اولین تولیدات اختصاصی Apple TV+ هستند که ظاهرا عملکرد آنها طی اولین هفته انتشار خیلی بهتر از انتظار ما بوده، بطوری که اپل نسبت به این عملکرد راضی به نظر می رسد چون خیلی زود هر چهار سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است. پس اگر شما هم جزو طرفداران هر کدام از این سریال ها هستید، خوشحال باشید چون داستان هنوز ادامه دارد.

فصل دوم The Morning Show

در میان این چهار سریال، See از همه بیشتر جلب توجه کرده که آن هم بیشتر بخاطر جیسون موموآ ستاره آن است. وقایع این سریال در دنیای اتفاق می افتد که هیچکدام از انسان ها توانایی دیدن ندارند، تا اینکه دو بچه با قدرت بینایی به دنیا می آیند. The Morning Show هم سریال جالبی است، با بازی جنیفر انیستون و ریس ویترسپون که چند ماه قبل برای فصل دوم تمدید شد، چون اپل مطمئن بود که مورد توجه قرار می گیرد. این کمپانی همین چند ساعت قبل سه سریال دیگر را هم برای فصل دوم تمدید کرد و باعث خوشخالی طرفداران شد.

همچنین بخوانید | تریلر سریال درام Dickinson محصول Apple TV+ با بازی هیلی استاینفلد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، طی اولین هفته شروع بکار Apple TV+ میلیون ها بیننده برای تماشای این چهار سریال اقدام کرده اند، به همین واسطه اپل نسبت به این عملکرد درخشان واقعا خوشحال و راضی است. بزودی نیز دو سریال جدید و جالب به لیست برنامه های این سرویس استریم اضافه می شود؛ Servant اثری از ام. نایت شیامالان (Glass و Split) که اواخر ماه نوامبر منتشر خواهد شد، Truth Be Tild با بازی اکتاویا اسپنسر و آرون پال که در ماه دسامبر از راه می رسد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline