فیلم Aquaman 2 بطور رسمی در حال توسعه است!

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لو رفتن داستان فیلم Aquaman را در نظر بگیرید!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم Aquaman 2 بطور رسمی در حال توسعه است؛ Warner Bros و DC Films مشغول کار بر روی این فیلم هستند اما تا زمانی که یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی خوب در کار نباشد جیمز وان برای کارگردانی بازنمیگردد. تازه ترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ سینمایی ﺩﯼﺳﯽ که بطور غیررسمی به اسم دنیای ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) شناخته می شود، توسط جیمز وان کارگردانی شده و روایتگر داستـان آرتور کری (با نقش آفرینی جیسون موموآ) می باشد. این ابرقهرمان نخستین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) معرفی شد و سپس برای Justice League (لیگ عدالت) بازگشت، اما فیلم Aquaman به روایت داستان خاستگاه او پرداخت.

در پایان فیلم سینمایی Aquaman، آرتور بعد از یافتن نیزه سه سر شاه آتلان با همکاری مرا (با نقش آفرینی امبر هرد) تبدیل به شاه آتلانتیس شد و لباس کلاسیک کمیک بوکی آکوامن را بر تـن کرد؛ یک پایان باشکوه و تماشایی بود.
  

بیشتر نقدهای Aquaman مثبت بودند و منتقدین از آن بعنوان یک فیلم خوب یاد کرده اند، برخلاف فیلم های قبلی این مجموعه مثل Batman V Superman یا Suicide Squad (جوخه انتحار) که با نقدهای خیلی بدی روبرو شده بودنـد. فروش Aquaman هم شگفت انگیز بود و توانست در گیشه بین المللی بیشتر از ۱ میلیارد دلار بفروشد، پس تبدیل شد به موفق ترین فیلم DCEU و نخستین فیلمی که توانسته بیشتر از یک میلیارد بفروشد. با این حساب اصلا عجیب نیست که کمپانی Warner Bros از همین حالـا در فکر ساختن فیلم Aquaman 2 است، با وجود اینکه آقای وان هنوز برای کارگردانی قسمت دوم قرارداد نبسته است.

همچنین بخوانید | جیسون موموآ خواستار حضور فلش و واندر وومن در Aquaman 2 است؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، Warner Bros و DC Films بطور رسمی مشغول کار بر روی قسمت دوم Aquaman هستـند. در این گزارش ذکر شده که استودیو خواستار بازگشت جیمز وان برای کارگردانی فیلم بعدی است، که البته خبر چندان عجیبی نیست چون او کلا فیلمساز کاربلدی می باشد و پیش از این با کارگردانی Furious 7 که ۱٫۵ میلیارد دلار فروخته بود به همه ثابتش کرد (ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم فرانچایز Fast & Furious و نخستین فیلم مجموعه که بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروخت). اما وان قصد ندارد بر روی صندلی کارگردانی فیلم Aquaman 2 بنشیند تا زمانی که مطمئن شود یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی خوب در کار است.

آکوامن 2

با توجه به موفقیت هایی که Aquaman کسب کرد – نخستین فیلم بعد از Dark Knight Rises (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) به کارگردانی کریستوفر نولان که بیشتر از یک میلیارد دلار فروخت – چندان عجیب نیست که تولید قسمت دوم آن خیلی زود قطعی شود. از طرفی آکوامن بعنوان محبوب ترین ابرقهرمان حاضر در فیلم Justice League شناخته می شود، در کنار واند وومن که تاکنون صاحب یک فیلم انفرادی پرفروش شده و قسمت دوم آن هم تحت عنوان Wonder Woman 1984 در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارد؛ با این حساب آکوامن و واندر وومن قرار است نقش مهمی در آینده DCEU داشته بـاشند.

همچنین بخوانید | فیلم انفرادی بتمن “ظاهرا” دیگر The Batman نام ندارد

ما در حال حاضر اطلاعات دقیقی از برنامه های وارنر بروس برای فیلم Aquaman 2 نداریم، اما بزودی خبرهای بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.