آخرین اطلاعات از Aquaman 2: فیلم‌برداری تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ آغاز نمی شود

فاز تولید فیلم سینمایی Aquaman 2 قرار نیست تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ استارت بخورد، جیمز وان نیز بعنوان کارگردان این فیلم را جلوی دوربین خواهد برد. ساخته شدن فیلم انفرادی آکوامن بدون شک یکی از بهترین اتفاق هایی بوده که برای دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) رخ داده، این فرانچایز در سال ۲۰۱۳ کار خودش را شروع کرد، اما شروع قدرتمندی نبود. ولی بعد از اینکه وارنر بروس از شکست تجاری Justice League (لیگ عدالت) چند درس مهم گرفت، فیلم های موفقی مثل Aquaman و Shazam (شزم) را ساخت، که اولی به فروش میلیارد دلاری دست یافت و دومی هم مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.

وارنر این روزها به لطف موفقیت های تکرارنشدنی Joker 2019 در روزهای اوج خودش قرار دارد، این فیلم به کارگردانی تاد فیلیپس ارتباطی با DCEU ندارد، اما می تواند تاثیر مهمی بر روی آینده این فرانچایز بگذارد. ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ سالهای بسیار مهمی برای دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می شوند، طی این سالها فیلم هایی بزرگ و به شدت مورد انتظار راهی گیشه خواهند شد، و تعدادی از عناوین در حال توسعه هم جلوی دوربین می روند. مت ریوز فیلم The Batman را به گیشه ها می رساند، جیمز گان نیز Suicide Squad 2 را میسازد. اوایل ۲۰۲۰ شاهد اکران Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) به کارگردانی کتی یان خواهیم بود، پتی جنکینز نیز Wonder Woman 2 را آماده ورود به گیشه می کند.

همچنین بخوانید | جیسون موموآ: Aquaman 2 قرار است خیلی بزرگ تر از قسمت اول باشد!

اما آکوامن تا قبل از سال ۲۰۲۲ بـه DCEU باز نخواهد گشت؛ پس فعلا منتظر انتشار خبرهای مهم در مورد این فیلم نباشید. در حال حاضر گفته شده که این فیلم تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ جلوی دوربین نخواهد رفت. جیمز وان نیز طبق انتظار برای کارگردانی این فیلم بازمیگردد، که اتفاق مهمی محسوب میشود. جیسون موموآ و امبر هرد هم به ترتیب برای بازی در نقش های آرتور کری و مِرا بازمیگردند — البته بدون موموآ نمی توانند ادامه Aquaman را بسازند.

آکوامن ۲

البته شنیدن این خبر چندان هیجان انگیز و غیرمنتظره نیست، چون وارنر بروس تایید کرده که Aquaman 2 قرار است در ماه دسامبر ۲۰۲۲ پا به گیشه بگذارد، پس باید اواسط ۲۰۲۱ پروژه را وارد فاز تولید کنند تا به موقع آماده شود. در این صورت، وان و تیمش زمان کافی دارند تا Aquaman 2 را جلوی دوربین ببرند و سپس جلوه های ویژه آن را تکمیل کنند، که انجام این کار تا بهـار یا تابستان ۲۰۲۲ طول خواهد کشید. وان این روزها مشغول فیلم‌برداری صحنات فیلم ترسناک جدیدش Malignant است که تابستان سال آینده راهی گیشه خواهد شد، سپس حدود یک سال وقت خواهد داشت تا استارت تولید دومین فیلم انفرادی آکوامن را بزند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Black Adam فاش شد؛ اولین نگاه به بلک ادم

وان نیم سال نخست ۲۰۲۰ را بطور کل درگیر پروژه جدیدش Malignant خواهد بود، و سپس باید خودش را برای استارت زدن فاز تولید Aquaman 2 آماده کند، که قرار است از قسمت اولش بزرگ تر باشد، پس ساختن آن هم نیاز به زمان و انرژی بیشتری دارد. با توجه به اینکه اولین فیلم نقدهای خوبی را دریافت کرد و به لطف فروش بیشتر از ۱ میلیارد دلاری خودش تبدیل شد به پرفروش‌ترین فیلم دی‌سی، دومین فیلم باید بهتر و موفق تر باشد؛ پس باید به وان زمان کافی دهند تا بدون عجله کارها را پیش ببرد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.