ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Aquaman 2 توسط یکی از نویسندگان فیلم نخست در حال نگارش است؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی Warner Bros آقای دیوید لسلی جانسون (احضار روح ۲) را بازگردانده تا یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای Aquaman 2 بنویسد. از همان ابتدا این امید وجود داشت که فیلم انفرادی آکوامن با نقش آفرینی جیسون موموآ می تواند موفق شود، ولی هیچکس تصور نمی کرد که بتواند تا این اندازه به موفقیت دست پیدا کند. این فیلم نه تنها در گیشه با استقبال خوبی روبرو شد و ۱٫۱ میلیارد دلار فروخت، بلکه نقدهای بسیار خوبی را دریافت نمود.

مجموع فروش جهانی Aquaman اکنون به ۱٫۱ میلیارد دلار رسیده که با توجه به بودجه تولید صد و چند میلیون دلاری آن می توانیم به راحتی ادعا کنیم که پرسودترین فیلم کمپانی DC Films بوده است، پس اصلا عجیب نیست که وارنر بروس به این زودی کار بر روی قسمت دوم را آغاز کرده است. البته هنوز معلوم نیست که جیمز وان برای کارگردانی بازخواهد گشت یا نه، ولی او گفته که اگر یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ خوب موجود باشد قطعا بازخواهد گشت. تاکنون نام کسی بعنوان نویسنده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Aquaman 2 اعلام نشده بود، اما حالا نام یک نفر فاش شده که در DCEU یک چهره آشنا محسوب می شود.

همچنین بخوانید | فیلم The Trench ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Aquaman توسط برادران وارنر در حال توسعه است؛

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده توسط The Wrap، آقای دیوید لسلی جانسون قرار است ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Aquaman 2 را برای وارنر بروس بنویسد؛ جانسون کسی است که با همکاری ویل بیل (جوخه گانگستر) ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ قسمت نخست Aquaman را نوشته بود، پس با فضای داستانی این فیلم بخوبی آشناست. اما علاوه بر سابقه حضور در فرانچایز DCEU، آقای جانسون در گذشته هم سابقه همکاری با جیمز وان را داشته است. اگر به کارنامه هنری این نویسنده نگاه کنیم، می توانیم عناوینی مثل The Conjuring 2 و The Conjuring 3 را مشاهده کنیم که وان به ترتیب کارگردان و تهیه کننده آنهاست.

Aquaman 2018

حالا که دیوید لسلی جانسون بعنوان نویسنده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Aquaman 2 انتخاب شده، خیلی زود خبرهای دقیق تری در مورد این فیلم و داستان آن فاش خواهد شد. اگر برای داستان قسمت دوم Aquaman 2 یک تصمیم قطعی گرفته شده باشد، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی آن خیلی زودتر از انتظارمان آماده خواهد شد، ولی اگر اینطور نباشد جانسون نخست باید نقشه کلی داستان را بکشد و سپس آن را گسترش دهد. اگر فیلم نخست را تماشا کرده باشید، می توانید به راحتی یک حدس تقریبی درباره وقایع فیلم بعدی بزنید.

همچنین بخوانید | فیلم Aquaman 2 بطور رسمی در حال توسعه است!

بزودی شاهد اکران Shazam توسط وارنر بروس خواهیم بود، سپس هم نوبت به Joker و Birds Of Prey می رسد، در ادامه نیز Wonder Woman 1984 و The Batman روی پرده می روند، تا در نهایت نوبت به The Suicide Squad و به احتمال قوی Aquaman 2 برسد، بعلاوه The Trench. با این حساب DCEU قرار است سالهای بزرگی را پشت سر بگذارد و فیلم های جالب زیادی در بستر این دنیای سینمایی ساخته خواهـد شد.


منبع: وراپ

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.