تاریخ شروع اکران Aquaman 2 اعلام شد؛ آرتور کری بازمیگردد!

کمپانی وارنر بروس بطور رسمی فاش کرد که فیلم سینمایی Aquaman 2 (آکوامن) قرار است در ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ پا به گیشه بگذارد؛ یعنی چهار سال بعد از اکران قسمت نخست. اگر به یاد داشته باشید، جیسون موموآ نخستین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در سوپرمن: طلوع عدالت) به کارگردانی زک اسنایدر شخصیت آرتور کری را به تصویر کشید، حضور او در حد یک صحنه خیلی کوتاه بود. اما یک سال بعد، آقای موموآ برای فیلم Justice League (لیگ عدالت) بازگشت و این بار نقش پررنگ تری داشت. سال گذشته هم فیلم انفرادی او تحت عنوان Aquaman به کارگردانی جیمز وان روی پرده رفت و تبدیل به یک عنوان موفق شد.

فیلم سینمایی Aquaman با ورود به گیشه نقدهای مختلفی را دریافت نمود، از متوسط تا خوب؛ اما همه منتقدین آن بهتر از دو فیلم Batman V Superman و Justice League دانسته اند. از طرفی این فیلم در گیشه بین المللی بیشتر از یک میلیارد دلار فروخت و تبدیل شد به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU)، و همچنین کل تاریخ این کمپانی. پس وقتی که شنیدیم وارنر بروس به سرعت کار بر روی Aquaman 2 را آغاز کرده است اصلا تعجب نکردیم چون یک اتفاق کاملا قابل پیش بینی بود. بازگشت جیسون موموآ برای قسمت دوم تایید شده ولی هنوز معلوم نیست که چه کسی قرار است آن را کارگردانی کند.

همچنین بخوانید | فیلم The Trench ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Aquaman توسط برادران وارنر در حال توسعه است؛

حال، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، کمپانی وارنر بروس قصد دارد اکران این فیلم را از تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) آغاز کند، یعنی حدود سه سال و نیم دیگر باید برای دیدن این فیلم صبر کنیم. جیمز وان و پیتر سفرن (احضار و راهبه) تهیه‌کننده های Aquaman 2 هستند که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی آن هم اکنون توسط آقای دیوید لسلی جانسون در حال نگارش است. او ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی قسمت نخست Aquaman را به همراهی ویل بیل (جوخه گانگستر) نوشته بود.

Aquaman 2018 movie

فیلم Aquaman ما را با دنیای زیرآب آشنا کرد، حال وارنر بروس قصد توسعه این دنیای شگفت انگیز را دارد؛ به همین دلیل در کنار Aquaman 2 شاهد استارت یک پروژه مرتبط تحت عنوان The Trench هستیم که یک فیلم ترسناک است و بر محور موجوداتی به همین نام – در قسمت اول آکوامن با آنها آشنا شدیم – می چرخد. ترنچ در حقیقت یکی از قلمروهای هفت پادشاهی می باشد، که حالا به لطف این فیلم خواهیم توانست کاوشی در آن داشته باشیم.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار نسخه بلوری Aquaman اعلام شد؛

با توجه به موفقیت هایی Aquaman کسب کرد، ما هیجان زیادی برای قسمت دوم آن داریم، ولی واقعا سخت و غیرممکن است که بتوانیم تا سال ۲۰۲۲ برای تماشای این فیلم صبر کنیم؛ هنوز اطلاعات دقیقی از Aquaman 2 نداریم ولی به احتمال قوی بلک مانتا شخصیت شرور اصلی آن خواهد بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.