پوستر جدید Aquaman نوید لباس و نیزه کمیک بوکی آکوامن را می دهد؛

یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Aquaman منتشر شده که نشان می دهد برخلاف انتظار [حداقل مـا] این فیلم ارتباط های خیلی بیشتری با ریشه های کمیک بوکی خودش دارد. این فیلم نخستین بار در سال ۲۰۱۴ همراه با تعدادی از پروژه های پیش روی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) معرفی شد، و حالا بعد از چهار سال در ماه دسامبر روی پرده می رود، بعنوان تنها فیلم ابرقهرمانی امسال از فرانچایز DCEU که به همین دلیل هم منتظران زیادی دارد.

در این فیلم جیسون موموآ شخصیت آرتور کِری را به تصویر می کشد، Aquaman به کارگردانی جیمز وان (احضار) یک ادامه مستقیم برای وقایع Justice League (لیگ عدالت) است، البته با توجه به شکست اخیر، فیلم جدید فرانچایز را وارد مسیر متفاوتی می کند — زیر نظر یک ناظر جدید. شخصیت آکوامن همانطور که خودتان می دانید در سال ۱۹۴۱ معرفی شد، اما این نخستین باری است که پا به سینما می گذارد و امیداوریم DCEU فیلمی را که لایق بزرگی این شخصیت باشد ارائه کند.

همچنین بخوانید | درجه سنی فیلم سینمایی Aquaman فاش شد

بـا شروع بکار همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) طی روز جاری، جیسون موموآ پوستر جدید از فیلم سینمایی Aquaman را از طریق صفحه رسمی اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشت [وان هم در توییتر آن را منتشر کرد]، پوستری که تایید می کند نسخه لایو-اکشن آکوامن شباهت خیلی بیشتر از انتظاری به نسخه کمیک بوکی خودش دارد. لباسی که آرتور در پوستر جدید بر تن کرده و نیزه ای که در دست دارد، همه مستقیما از کتاب های مصور آکوامن نشات گرفته اند. بعلاوه، تایید شد که فردا قرار است اتفاق بزرگی در ارتباط با این فیلم رخ دهد؛ شاید این اتفاق انتشار دومین تریلر رسمی باشد.

Aquaman

بد نیست بدانید؛ آکوامن یک شخصیت خیالی در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط کمپانی دی‌سی کامیکس است که لباسی شبیه به اسطوره‌های دریا، پادشاه دریاها و نیزه‌ای شبیه به نیزه فرمانروای دریا پوزئیدون دارد؛ این شخصیت برای اولین بار سال ۱۹۴۱ در شمارهٔ ۷۳ مجلهٔ کمیک‌های جالب (More Fun Comics) معرفی شد. وی همچنین پادشاه آتلانتیس و عضو گروه لیگ عدالت هست، و [در کتاب های مصور] می تواند با نیزهٔ سه شاخه خودش آب را کنترل کند.

همچنین بخوانید | فیلم Aquaman: بلک مانتا نقش خیلی بزرگی در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ ایفا خواهد کرد

اکنون مدتهاست که شایعه ها ادعا می کنند دومین تریلر رسمی Aquaman قرار است طی برگزاری همایش York Comic Con 2018 منتشر شود، با توجه به نویدی که از سوی موموآ و وان داده شده می توانیم انتظار به حقیقت پیوستن این شایعه را داشته باشیم. برای اولین تریلر هم جریانی مشابه اتفاق افتاد؛ نخست پوستر رسمی فیلم منتشر و سپس تریلر در همایش San Diego Comic-Con 2018 به نمایش گذاشته شد، در نهایت هم به دست طرفداران رسید. از طرفی تنها دو ماه تا شروع اکران این فیلم باقی مانده، پس تریلر دوم بـاید خیلی زود منتشر شود.

اولین فیلم انفرادی آکوامن از جمعه ۳۰ آذر (مصادف با ۲۱ دسامبر) پا به گیشه می گذارد؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.