فیلم Aquaman: یحیی عبدالمتین دوم نوید بازگشت بلک مانتا را داد!

یحیی عبدالمتین دوم که در فیلم سینمایی Aquaman محصول ۲۰۱۸ شخصیت بلک مانتا را به تصویر کشیده بود، طی فستیوال Celebrity Fan Fest که در لس آنجلس برگزار شد، نوید بازگشت این شرور را داد. فیلم انفرادی آکوامن (با بازی جیسون موموآ) توسط جیمز وان (خالق سری Conjuring) کارگردانی شده بود، این فیلم با وجود اینکه شخصیت اصلی چندان مشهوری نداشت به لطف کارگردان و ستاره های درجه اول خودش، داستان جالب و جلوه های ویژه چشمگیر، تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم کمپانی DC Films.

یحیی عبدالمتین دوم طی پنل AQUAMAN LIVE II در همایش یاد شده ظاهر شد و در کنار دیگر ستاره های حاضر در فستیوال، آمبر هرد و دولف لاندگرن قرار گرفت. طبق گزارش هایی که از این همایش به دستمان رسیده، عبدالمتین دوم نوید بازگشت بلک مانتا را داد، با گفتن این جمله جالب: “بلک مانتا قرار است با مقداری خونخواهی سخت بازگردد.” بنابراین، در آینده ای نزدیک می توانیم باری دیگر با این شرور قدرتمند و انتقامجو ملاقات کنیم.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران Aquaman 2 اعلام شد؛ آرتور کری بازمیگردد!

البته، شنیدن این خبر چندان هم عجیب و غافلگیرکننده نیست، چون قبلا گفته شده بود که بلک مانتا نقش خیلی بزرگی در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ ایفا خواهد کرد؛ در مـاه دسامبر سال ۲۰۱۸ برای نخستین بـار با این ابرشرور ملاقات کردیم، اما این اولین و آخرین ملاقات ما با وی نبود. در واقع، پیتر سفرن تهیه‌کننده فیلم سینمایی Aquaman تایید کرده که بلک مانتا بعد از نخستین حضورش نقش بزرگی را در فیلم های بعدی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ ایفا خواهـد کرد. در حقیقت، Aquaman به روایت داستان خاستگاه آرتور کری پرداخت، اما داستان خاستگاه بلک مانتا را هم فاش کرد.

آکوامن 2

از طرف دیگر، در صحنه میان تیتراژ فیلم Aquaman نوید بازگشت این شرور به ما داده شد، پس حضور او در قسمت دوم کاملا قطعی و قابل انتظار است. بلک مانتا پدر خودش را از دست داد و آکوامن را مقصر اصلی این اتفاق می داند، سپس او رو در رو با آکوامن جنگید و شکست خورد، پس حق دارد که در جستجوی یک انتقام سخت باشد. بعید نیست که او را بعنوان شرور اصلی Aquaman 2 انتخاب کنند، ولی ممکن است مثل فیلم اول یکی از چندین شرور داستان باشد. و در نهایت هم اینکه اگر شنیده ها تبدیل به حقیقت شوند، فیلم بعدی پایان داستان او نخواهد بود.

همچنین بخوانید | زکری لی‌وای انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود؛

تا این لحظه اطلاعات چندان دقیقی از داستان و دیگر چیزهای قسمت دوم Aquaman فاش نشده، ولی وارنر بروس تایید کرده که در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) پا به گیشه خواهد گذاشت. تا این لحظه بازگشت جیسون موموآ و آمبر هرد (در نقش مرا) تایید شده، و البته یحیی عبدالمتین دوم، IMDB نیز جیمز وان را بعنوان کارگردان این فیلم معرفی کرده اما هنوز بطور رسمی توسط استودیو تایید نشده است. پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

نظرات بسته شده است.