تاریخ انتشار نسخه بلوری Aquaman اعلام شد؛

تاریخ انتشار نسخه Blu-ray و ۴k UHD فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن)، محصول پرفروش و تحسین شده کمپانی Warner Bros بطور رسمی فاش شد؛ به دنبال موفقیت های تجاری و هنری به دست آمده توسط این فیلم، طرفداران می توانند بزودی آن را در خانه تماشا کنند. شخصیت آرتور کری معروف به آکوامن در سال ۱۹۴۱ خلق شد و پا به دنیای کتابهای مصور گذاشت، اما در سال ۲۰۱۹ به چیزی که حقش بود رسید.

آکوامن در دنیای کتاب های مصور (یا همان کمیک بوکها) هیچوقت پرطرفدار نبوده اما زمانی که پا به سینما گذاشت تبدیل به یک شخصیت پرطرفدار شد. فیلم Aquaman به محض ورودش به گیشه با نقدهای خوبی از سوی منتقدین روبرو شد و خیلی زود هم پول فراوانی را برای کمپانی بدست آورد. Aquaman نه تنها تبدیل به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) شد، بلکه اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ کمپانی ﺩﯼﺳﯽ هم است — حتی از The Dark Knight Rises رکورددار قبلی هم بیشتر فروخت. این فیلم در گیشه پا فراتر از بسیاری انتظارها گـذاشت و واقعا یک موفقیت خیلی خیلی بزرگ برای استودیو و عوامل سازنده خودش بود.

همچنین بخوانید | فیلم Aquaman 2 بطور رسمی در حال توسعه است!

حالا که روزهای اوج Aquaman در گیشه به پایان رسیده، کمپانی وارنر بروس در حال آماده شدن برای عرضه این فیلم در شبکه نمایش خانگی بصورت DVD و Blu-ray، و همچنین ۴k UHD است؛ طبق اعلام استودیو علاقه مندان از تاریخ ۲۶ مارس (مصادف با سه شنبه ۶ فروردین) به نسخه های فیزیکی Aquaman دسترسی داشته باشند. نسخه دیجیتال فیلم کمی زودتر و از تاریخ پنجم مارس (مصادف با سه شنبه ۱۴ اسفند) در دسترس خواهد بود.

Aquaman 2018

نمایش Aquaman در گیشه هنوز به پایان نرسیده، اما قسمت دوم آن همین حالا در حال توسعه است؛ با توجه به موفقیت هایی که این فیلم کسب کرد به احتمال قوی قسمت دوم آن خیلی زودتر تر از انتظار تبدیل به یک فیلم واقعی خواهد شد. صحنه میان تیتراژ Aquaman ظاهرا نویدی از وقایع پیش رو بوده و می تواند خبر از نقش مهم تر بلک مانتا در وقایع فیلم بعدی دهد، هرچند هنوز هیچ اطلاعات رسمی در این مورد منتشر نشده است.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Aquaman یک میلیارد دلاری شد!

بدون شک Aquaman جزو بهترین فیلم های سال ۲۰۱۸ بوده و کسی نمی تواند آن را انکار کند. کمپانی DC سال کم کاری را پشت سر گذاشت اما با همین کم کاری خودش نشان داد که هنوز هم قدرت ساخت فیلم های ابرقهرمانی را دارد و قرار نیست در این عرصه شکست را بپذیرد؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. مهدی می گوید

    بر منکرش لعنت…
    اصلا مگه میشه جیمز وان کارگردان باشه و فیلم خوب از آب در نیاد

    1. آرش اسکندری می گوید

      دقیقا ❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.