برای Aquaman یک افتتاحیه کریسمسی 120 میلیون دلاری پیش بینی شده؛

پیش بینی شده که فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان می تواند طی تعطیلات آخرهفته ۵ روزه پیش رو ۱۲۰ میلیون دلار در خاک ایالات متحده بفروشد؛ بعد از یک شروع نچندان قدرتمند و اتفاقی که برای Justice League رخ داد، دو کمپانی WB و DC Films اکنون در تلاش هستند تا برای DCEU افتخار کسب کنند. حال ظاهرا فیلم انفرادی آکوامن با نقش آفرینی جیسون موموآ قدرت انجام این کار را دارد و می تواند برای سازندگان خودش افتخار آفرین باشد.

آقای وان در این فیلم ویژن خودش از آکوامن و تمدن آتلانتیس را به زندگی آورده است، تا اینجا هم خوشبختانه با نقدهای خوبی روبرو شده که نشان می داد در کارش موفق بوده. Aquaman نه تنها تاکنون نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کرده، بلکه در گیشه هم با استقبال خوبی روبرو شده است. این فیلم هفته گذشته نخست پا به سینماهای کشور چین گذاشت و سپس در کشورهای مختلف جهان روی پرده رفت. مجموع فروش بین المللی Aquaman قبل از اینکه پا به ایالات متحده بگذارد از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرده است؛ حال پیش بینی شده که یک افتتاحیه آمریکایی پرفروش را رقم خواهد زد.

همچنین بخوانید | جیسون موموآ خواستار حضور فلش و واندر وومن در Aquaman 2 است؛

اینطور که پیش بینی شده، فیلم سینمایی Aquaman قرار است عملکرد خیلی خوبی را از خودش به نمایش بگذارد؛ چیزی فراتر از انتظـار ما. طبق گزارش تازه ددلاین، این فیلم طی افتتاحیه ۵ روزه خودش در آمریکا بیشتر از ۱۲۰ میلیون دلار خواهد فروخت، یعنی به راحتی رقبای خودش Mary Poppins Returns (بازگشت ماری پاپینز) و Bumblebee (بامبلبی) را کنار می زنـد. در این میان بعضی برآورد کرده اند که Aquaman می تواند طی تعطیلات ۵ روزه پیش رو حتی ۱۵۰ میلیون دلار هم بفروشد، که قطعا رقم بزرگـی برای WB و DC خواهد بود.

Aquaman 2018

فیلم جدید DCEU طی افتتاحیه خودش دو رقیب قدرتمند دارد که این رقبا فقط باعث تحسین برانگیزتر شدن عملکرد Aquaman می شوند و ظاهرا تاثیر چندان زیادی بر روی فروش آن نخواهند داشت. البته این رقم ۱۲۰ میلیون دلاری پیش بینی شده مربوط به افتتاحیه ۵ روزه می شود، اگر بخواهیم همان تعطیلات آخرهفته ۳ روزه را مد نظر خودمان قرار دهیم می توانیم انتظار یک فروش ۶۵ تا ۷۰ میلیون دلاری را از Aquaman داشته باشیم. در این حالت نمی توانیم عملکرد فیلم را نسبت به دیگر عناوین DCEU چندان چشمگیر تصور کنیم، ولی با توجه به ۲ روز اضافه شدن به تعطیلات و شروع قدرتمندی که در چین داشته، Aquaman قطعا در لیست فیلم های موفق سال قرار می گیرد. با این حساب، طی چند روز آینده خبر ۵۰۰ میلیون دلاری شدن فیلم جدید جیمز وان را خواهیم شنید.

همچنین بخوانید | اگر فیلم Aquaman شکست بخورد چه کسی باید سرزنش شود؟

این روزها همه در مورد Aquaman صحبت می کنند، در مورد اینکه چطور گیشه های چین را جارو کرد و مورد پسند منتقدین قرار گرفت، عده ای نیز از همین حالا در فکر Aquaman 2 هستند، در این فکر که چطور فیلمی می تواند باشد؛ بنابراین باید به وارنر بروس تبریک بگوییم که بعد از شکست لیگ عدالت تسلیم نشد و با رویکرد متفاوتی به دنبال موفقیت رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.