فیلم سینمایی Aquaman صاحب چند کاراکتر پوستر تماشایی شد!

فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) صاحب چند کاراکتر پوستر و جالب شد، که بواسطه آنها می توانیم نگاهی متفاوت به تمام شخصیت های اصلی این فیلم داشته باشیم. ما تاکنون آکوامن را در دو فیلم از فرانچایز DCEU (ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ) مشاهده کرده ایم؛ نخست Batman V Superman: Dawn of justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) و سپس Justice League (لیگ عدالت)؛ و اکنون قرار است شاهد نخستین ماجراجویی انفرادی او باشیم. حالا که تنها یک ماه تا شروع اکران این باقی مانده، وارنر بروس در تلاش است تا توجه مردم را به سوی فیلم جدید خودش جلب کند.

ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم Aquaman تا چه اندازه مورد استقبال طرفداران قرار خواهد گرفت، همچنین نمی توانیم حدس بزنیم که پرفروش خواهد بود یا نه؛ اما با توجه تریلر، تصاویر و پوسترهایی که تاکنون از آن دیده ایم می توانیم حدس بزنیم که در لیست فیلم های خوب امسال قرار خواهد گرفت. شخصیت های فیلم Aquaman با گریم های سطح بالا و لباس هایی چشم نواز وارد یک ماجراجویی مهیج می شوند، بواسطه این فیلم کاوشی خواهیم داشت در زندگی آرتور کری معروف به آکوامن. این فیلم به ما نشان می دهد که آرتور از کجا آمده، اکنون در کجا قرار دارد و به کجا کشیده خواهد شد. بواسطه فیلم Aquaman ما با فرهنگ مردم آتلانتیس آشنا می شویم و سفری جالب خواهیم داشت به این شهر واقع در زیر اعماق اقیانوس.

همچنین بخوانید| فیلم سینمایی Aquaman تکمیل شده؛ جیمز وان تایید کرد

حال از آنجا که زمان چندان زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، کمپانی وارنر بروس اقدام به انتشار چند کاراکتر پوستر تماشایی از این فیلم کرده است. در این پوسترها می توانیم تمام شخصیت های مهم و کلیدی فیلم را مشاهده کنیم. پیشنهاد می کنیم یک نگاه بیاندازید:در پوسترها می توانیم آرتور کری (با نقش آفرینی جیسون موموآ)، مرا (ﺍﻣﺒﺮ ﻫﺮﺩ)، مادر آرتور ﺁﺗﻼﻧﺎ (ﻧﯿﮑﻮﻝ ﮐﯿﺪﻣﻦ)، ﺍُﻭﺭﻡ ﻣﺎﺭﯾﻮﺱ معروف به ﺍﻭﺷﻦ ﻣﺴﺘﺮ (ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﯾﺪ معروف به ﺑﻠﮏ ﻣﺎﻧﺘﺎ (ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ)، ﻧﯿﻮﺩﯾﺲ ﻭﻟﮑﻮ (ﻭﯾﻠﻢ ﺩﻓﻮ) را مشاهده کنیم. ﺗﻤﻮﺭﺍ ﻣﻮﺭﯾﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻣﺎﺱ ﮐﺮﯼ، ﺩﻭﻟﻒ ﻻﻧﺪﮔﺮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺮﺋﻮﺱ و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯿﭻ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﺲ ﮐﯿﻦ از دیگر بازیگران این فیلم در آستانه اکران هستند.

همچنین بخوانید| فیلم Aquaman قرار است اکران بدی را تجربه کند؛ اما برای DC یک مشکل محسوب نمی شود

متاسفانه، پیش بینی شده که Aquaman قرار است فروش پایینی را تجربه کند که در کل خبر بدی برای DCEU محسوب می شود اما چندان غیرمنتظر نیست، چون از یک طرف فیلم جدید جیمز وان زمان خیلی بدی پا به گیشه می گذارد؛ یک هفته بعد از Spider-Man: Into the Spider-Verse، همزمان با فیلم سینمایی Bumblebee و درست قبل از ورود Mary Poppins Returns به گیشه، و همچنین زمانی که شاهد اکران نسخه PG-13 فیلم Deadpool خواهیم بود؛ در طرف دیگر هم Justice League را داریم که سال گذشته با عملکرد ضعیف خودش چهره DCEU را به شدت تخریب کرد و باعث تغییر نظر بسیاری نسبت به این فرانچایز شد. بنابراین فقط می توانیم امیدوار باشیم طرفداران تا جایی که می توانند از آکوامن حمایت کنند.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم Aquaman از ۲۱ دسامبر (جمعه ۳۰ آذر ماه) آغاز خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.