فیلم سینمایی Aquaman تکمیل شده؛ جیمز وان تایید کرد

جیمز وان کارگردان Aquaman (آکوامن) تایید کرد که کار این فیلم به پایان رسیده است؛ کمپانی Warner Bros امید زیادی به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) دارد، با وجود اینکه اخیرا حال و روز چندان خوبی نداشته اما به آینده آن امیدوار است، همچنین در نظر دارند از Aquaman بعنوان یک نقطه شروع برای مسیر جدید این فرانچایز استفاده کنند، تنها فیلم DCEU در سال ۲۰۱۸ میلادی. ما تاکنون آرتور کری معروف به آکوامن (با بازی Jason Momoa) را در سه فیلم مختلف دیده ایم، اما Aquaman نخستین فرصت او برای درخشش واقعی است. البته آرتور از شخصیت های واقعا جالب Justice League بود اما ضعف های این فیلم باعث شد چندان خوب دیده نشود.

فیلم Aquaman از یک نظر واقعا خوش شانس بوده است؛ داشتن جیمز وان بعنوان کارگردان که اتفاقی خوب برای DCEU و همچنین کمپانی وارنر بروس محسوب می شود. این نخستین باری نیست که او یک فیلم ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ می سازد، از طرفی نویسنده ای بزرگ و کارگردانی خوش ذوق است. آقای وان رابطه نزدیکی با شبکه های اجتماعی دارد و همواره با پست های جالب خودش طرفداران منتظر را در جریان روند توسعه فیلم های در حال تولید خود قرار می دهد.

همچنین بخوانید| فیلم Aquaman قرار است اکران بدی را تجربه کند؛ اما برای DC یک مشکل محسوب نمی شود

چند ساعت قبل، جیمز وان با انتشار یک پست مهم در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرد که تولید فیلم سینمایی Aquaman بطور کامل به پایان رسیده است. آقای وان دو سال اخیر را صرف کار بر روی این فیلم کرد؛ نخست درگیر مسائل پیش تولید بود، سپس فیلم را جلوی دوربین برد و اخیرا هم درگیر تدوین بوده است. او و تیم پس-تولید حالا بعد از دو سال تلاش کار بر روی فیلم سینمایی Aquaman را به پایان رسانده اند، و آماده هستند تا آن را روانه گیشه کنند. وان از این فرصت استفاده کرد تا از تمام کسانی که برای تولید فیلم جدید DCEU تلاش کرده اند تشکر کند؛

Aquaman 2018

مدتی قبل تایید شد که فیلم سینمایی Aquaman با گروه سنی PG-13 روی پرده می رود، حالا هم کار بر روی آن به پایان رسیده پس وان تدوین را تمام کرده و تیم جلوه های ویژه هم وظیفه خودشان را با موفقیت به انجام رسانده اند. این در حالی است که هنوز دو ماه تا شروع اکران Aquaman باقی مانده و احتمالا بزودی شاهد انتشار یک تریلر دیگر از آن خواهیم بود.

همچنین بخوانید| فیلم سینمایی Aquaman صاحب یک تریلر پنج ﺩﻗﯿﻘﻪای شد؛ بهترین نگاه به خاستگاه آکوامن

متاسفانه، Aquaman زمان خیلی بدی پا به گیشه می گذارد؛ یک هفته بعد از Spider-Man: Into the Spider-Verse، همزمان با فیلم سینمایی Bumblebee و درست قبل از ورود Mary Poppins Returns به گیشه، و همچنین زمانی که شاهد اکران نسخه PG-13 فیلم Deadpool خواهیم بود. بنابراین Aquaman باید خیلی فوق العاده باشد تا بتواند در میان این همه فیلم بدرخشد، و قطعا کار سختی است. از طرفی Justice League چهره DCEU را به شدت تخریب کرده و باعث تغییر نظر بسیاری نسبت به این فرانچایز شده.

پیش بینی شده که فیلم جدید جیمز وان قرار است اکران بدی را تجربه کند، اما هنوز برای قضاوت زود است و چیزی قطعی نیست…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. ابراهیم می گوید

    روز از نو و روزی از نو و یک مقاله عالی دیگر به خط آقای اسکندری
    دستتون درد نکنه بابت همه زحماتتون

    1. آرش اسکندری می گوید

      ❤ لطف دارین شما…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.