باکس آفیس: Aquaman اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم کمپانی DC است!

خب، Aquaman (آکوامن) اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم کمپانی ﺩﯼﺳﯽ در طول تاریخ است، حتی فیلم The Dark Knight Rises (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) را پشت سر گذاشته؛ طی چند سال اخیر، کمپانی وارنر بروس در تلاش بود تا یک دنیای سینمایی اشتراکی برای شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ بسازد، چیزی که قدرت رقابت با دنیای سینمایی مارول (MCU) را داشته باشد. در این راه همیشه موفق نبوده اند، اما فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) نشان داد که امکان موفقیت وجود دارد. سپس استودیو تصمیم گرفت به جیمز وان قدرت کامل دهد تا یک فیلم ابرقهرمانی برای شخصیت آکوامن (با نقش آفرینی جیسون موموآ) بسازد، که نتیجه هم یک اتفاق خوب و بزرگ برای استودیو بود.

فیلم Aquaman کمﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ افتتاحیه در میان فیلم های فرانچایز DCEU را تجربه کرد، اما به لطف گیشه های خارج از آمریکا تبدیل به یک عنوان پرفروش شد. منتقدین فیلم جیمز وان را مورد تحسین قرار داده انـد و مخاطبین هم از آن بعنوان یکی از بهترین های سال یاد می کنند. به لطف استقبال طرفدران، Aquaman تبدیل به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم DCEU شد و در گیشه بین المللی بیشتر از یک میلیارد دلار فروخت.

همچنین بخوانید | فیلم Aquaman 2 بطور رسمی در حال توسعه است!

همانطور که انتظار می رفت، Aquaman فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی) که در مجموع ۱٫۰۹ میلیارد دلار فروخته بود را پشت سر گذاشت و مجموع فروش آن اکنون به ۱٫۰۹ میلیارد دلار رسید است؛ طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی باکس آفیس موجو. با این حساب، Aquaman فیلم The Dark Knight Rises که ۱٫۰۸ میلیارد دلار فروخته بود را هم کنـار گذاشته، و تبدیل شده به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم کمپانی ﺩﯼﺳﯽ در طول تاریخ. با وجود اینکه نزدیک به ۴۰ روز از شروع اکران این فیلم گذشته، هنـوز هم رقم فروش آن در حال افزایش است.

Aquaman 2018

موفقیت های تجاری Aquaman می تواند آینده ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ را تغییر دهد، و پای شخصیت های جدید زیادی را به این فرانچایز باز کند. با وجود اینکه شخصیت های مشهوری مثل بتمن، سوپرمن و واندر وومن در بستر این دنیای سینمایی صاحب فیلم شدند، هیچکدام از آنها نتوانستند به موفقیت های Aquaman که بر پایه شخصیت هایی نچندان پرطرفدار ساخته شده است برسند. کسی تصور نمی کرد فیلم انفرادی آکوامن بتواند به چنین فروشی دست پیدا کند، اما این مدل غیرمنتظره ها در هالیوود اتفاقی عادی هستند!

همچنین بخوانید | رئیس مارول فیلم Aquaman را تماشا کرده است؛ Guardians Vol. 3 نهایتا ساخته می شود

حال باید منتظر باشیم تا وارنر بروس جیمز وان را برای Aquaman 2 بازگرداند و خیلی زود این فیلم را به سرانجام برسانـد؛ پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.