جولی اندروز یک نقش جالب (و پنهان) در فیلم Aquaman دارد!

ﭘﯿﺘﺮ ﺳﻔﺮﻥ (راهبه، ﺍﺣﻀﺎﺭ ﺭﻭﺡ ۲) ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) رسما تایید کرد که جولی اندروز یک نقش کوچک اما مهم در این فیلم ابرقهرمانی دارد. خانم اندروز کسی است که در فیلم موزیکال Mary Poppins محصول سال ۱۹۶۴ شخصیت ماری پاپینز را به تصویر کشید، حال فیلم ابرقهرمانی جدید DCEU دقیقا دو روز بعد از ورود فیلم Mary Poppins Returns (بازگشت ماری پاپینز) به گیشه روی پرده می رود!

اولین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) بعد از Justice League (لیگ عدالت)، Aquaman داستان آرتور کری (با نقش آفرینی Jason Momoa) را دنبال می کند که با مرا (Amber Heard) همراه می شود تا جلوی نابرادری خودش اُرم (Patrick Wilson) را بگیرد؛ او قصد آغـاز یک جنگ با کسانی که روی خشکی زندگی می کنند را دارد. در فیلم سینمایی Aquaman شاهد حضور بازیگران سطح بالا برای ایفای نقش های فرعی داستان هستیم، از جمله نیکول کیدمن در نقش آتلانتا (ملکه آتلانتیس) مادر آرتور، ﺩﻭﻟﻒ ﻻﻧﺪﮔﺮﻥ (Rocky 4 و Creed 2) در نقش پدر آرتور (رهبر Xebel)، و ﻭﯾﻠﻢ ﺩﻓﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﻮﺩﯾﺲ ﻭﻟﮑﻮ مربی آرتور.

همچنین بخوانید| فیلم سینمایی Aquaman صاحب چند کاراکتر پوستر تماشایی شد!

وبسایت خبری EW با انتشار یک خبر فاش کرد که خانم اندروز بعنوان صداپیشه شخصیتی به نام کاراتِن (Karathen) در فیلم سینمایی Aquaman حضور دارد: یک موجود افسانه ای که به آرتور در مسیرش برای رسیدن به تخت پادشاهی آتلانتیس و بازیابی صلح بین هفت پادشاهی زیر آب و دنیای روی خشکی کمک می کنـد. آقای ﺳﻔﺮﻥ طی اظهارات خودش این خبر را تایید کرده است، او در مصاحبه با EW گفت که: “ما دوست داشتیم که کاراتِن صدای یک بازیگر کلاسیک بریتانیایی را داشته باشد… و وقتی که متوجه شدیم جولی علاقه مند است و وقت انجامش را دارد، و همچنین هیجان برای انجام آن را، انتخاب او امرس مسلم بود…

Aquaman

خانم اندروز، که اکنون ۸۳ سال سن دارد، بخاطر نقش آفرینی درخشان خودش در فیلم سینمایی Mary Poppins برنده یک جایزه اسکـار شد، اما حالا شش دهه بعد از اکران این فیلم، جولی اندروز در قسمت دوم Mary Poppins جای خودش را به امیلی بلانت داده است. خانم اندروز طی چند سال اخیر بیشتر بعنوان صداپیشه فعالیت داشته تا بازیگر؛ مثلا آخرین کار او Despicable Me 3 می باشد که در آن بجای مادر گرو صحبت کرد. در انیمیشن های شرک هم صداپیشه شخصیت کویین بوده است، The Princess Diaries 2: Royal Engagement هم یکی دیگر از فیلم های جدید او محسوب می شود. اندروز سال ۲۰۱۰ در فیلم The Tooth Fairy مقابل دواین جانسون قرار گرفت، سال قبل هم وی را در سریال Julie’s Greenroom محصول نتفلیکس مشاهده کردیم.

همچنین بخوانید| عنوان رسمی فیلم Birds of Prey بلاخره فاش شد

فیلم سینمایی Aquaman قرار است از تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۳۰ آذر ماه سال جاری پا به گیشه بگذارد، که بدون شک یکی از مورد انتظارترین فیلم های امسال است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.