فیلم سینمایی Aquaman صاحب یک تریلر پنج ﺩﻗﯿﻘﻪای شد؛ بهترین نگاه به خاستگاه آکوامن

همانطور که انتظار داشتیم دومین تریلر رسمی از فیلم Aquaman (آکوامن)، آخرین فیلم ابرقهرمانی سال ۲۰۱۸ منتشر شد که به کمک آن می توانیم نگاهی دقیق تر داشته باشیم به داستان فیلم، شخصیت های مثبت و منفی آن، و همچنین بازیگران حاضر در فیلم و صحنات اکشنی که جیمز وان برای ما مهیا کرده؛ البته این یک تریلر معمولی نیست و ۵ دقیقه طول دارد، پس این بهترین نگاه ممکن است!

ما نخستین بار در فیلم Batman V Superman: Down Of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) با آکوامن آشنایی شدیم، اما معرفی واقعی جیسون موموآ بعنوان این ابرقهرمان در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود، ولی مدت زمان کم این فیلم باعث شد آنطور که انتظار می رفت به شخصیت آکوامن پرداخته نشود، در نتیجه همه طرفداران منتظر هستند تا فیلم انفرادی آرتور کری به کارگردانی جیمز وان (سری احضار) پا به گیشه بگذارد و بواسطه این فیلم کاوشی درون حال و گذشته او داشته باشند؛ همچنین با قدرت های او و ملتش آشنا شوند، و در یک ماجراجویی نفس گیر شرکت کننـد.

همچنین بخوانید | پوستر جدید فیلم آکوامن نوید لباس و نیزه کمیک بوکی آرتور کری را می دهد؛

نخستین تریلر رسمی فیلم Aquaman اواخر تیر مـاه طی برگزاری همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2018) منتشر شد، اما وقتی گزارش های مختلف ادعا کردند ویدیوی به نمایش درآمده از این فیلم در خود همایش خیلی بهتر از تریلری که ما دیده ایم بوده است، همه طرفداران کنجکاو شدند و به همیـن دلیل تمایل مردم برای تماشای تریلر دوم بیشتر شد. و حالا، ما می توانیم به لطف تریلر ویژه جدید، بهترین نگاه خودمان را به فیلم تازه DCEU داشته باشیم.

ما با تماشای همان تریلر نخست متوجه شدیم که حال و هوای فیلم Aquaman چگونه قرار است باشد؛ یک فیلم اکشن و مهیج، با صحناتی عظیم و نفسگیر؛ ما قرار است شخصیت جالب و طناز را دنبال کنیم، یک قهرمان قدرتمند که هم پسر خشکی است و هم پسر دریا، قهرمانی که مردم آتلانتیس به آن نیاز دارند، نه پادشاهی که باید داشته باشند. اگر به یاد داشته باشید فیلم سینمایی Wonder Woman با آزادی کامل به روایت داستان خاستگاه پرنسس دیانا پرداخت، حال جیمز وان هم این امکان را پیدا کرده تا داستان خاستگاه آکوامن را با یک فیلم تماشایی روایت کند، فیلمی که یک سری ارتباط ها با Justice League دارد ولی نه خیلی زیاد. در هر حال، Aquaman 2018 تماما فیلم آکوامن است و نشان می دهد که آرتور کری چطور پا به دنیا گذاشت، کجا بزرگ شد، پدر و مادرش چه کسانی بودند، چطور برای تخت پادشاهی جنگید و اصلا چگونه تبدیل به یک قهرمان شد، همین و بس!

همچنین بخوانید | فیلم آکوامـن: بلک مانتا نقش خیلی بزرگی در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ ایفا خواهد کرد

با تماشای این تریلر متوجه می شویم که مرا (با بازی امبر هرد) نه تنها معشوقه و همراه آرتور است، بلکه حکم یک همکار را برای او دارد که دوش به دوش هم با دشمنان روبرو خواهند شد، همچنین تایید می کند که مِرا قدرت کنترل آب را دارد. در تریلر جدید می توانیم اُورم ماریوس (پاتریک ویلسون) معروف به اوشن مستر، پادشاه آتلانتیش را خیلی دقیق تر مشاهده کنیم. در این میان تایید شد مادر آکوامن که آتلانا (نیکول کیدمن) نام دارد در خشکی عاشق پدر او توماس کری (تمورا موریسون) می شود و آرتور هم حاصل این داستان عاشقانه است.

البته بهترین بخش تریلر قطعا جایی است که بلک مانتا (یحیی عبدالمتین) سعی دارد مرا و آرتور را شکار کند، این صحنه واقعا تماشایی و فوق العاده است — با سپاس از آقای وان. اکران فیلم Aquaman از ۲۱ دسامبر (جمعه ۳۰ آذر ماه) آغاز می شود، اما قبل از آن احتمالا شاهد انتشار یک تریلر دیگر هم خواهیم بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.