شرورها و قهرمان ها در پوستر کامیک-کان فیلم Aquaman (آکوامن)

طی برگزاری همایش بین المللی کامیک-کان بود که جیمز وان (احضار) در صفحه توییر خودش پرده از پوستر کامیک-کان فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) برداشت، پوستری که تمام شخصیت های اصلی این فیلم در آن قابل مشاهده بودند. این فیلم پیش از این هم صاحب پوستر شده اما در آن فقط آرتور کری و چند تا ماهی حضور داشتند، ولی پوستر جدید طبق چیزی که ما دیدیم خیلی متفاوت و واقعا فوق العاده بود. حال بعد از گذشت چنـد روز شاهد انتشار آنلاین این پوستر هستیم که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به شخصیت های اولین فیلم انفرادی آکوامن داشته باشیم؛

ما شخصیت آرتور کری (با نقش آفرینی جیسون موموآ) را نخستین بار در فیلم سینمایی Batman V Superman: Dawn Of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) مشاهده کردیم، جایی که بتمن (با نقش آفرینی بن افلک) تازه متوجه شده بود ابرانسان های دیگری هم در دنیا وجود دارند — از جمله سایبورگ و بری آلن معروف به فلش. ما در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بطور رسمی با آکوامن و قدرت های او آشنا شدیم، آرتور در این فیلم به دیگر قهرمان های لیگ کمک کرد تا جهان را نجات دهند. هر چند لیگ عدالت فیلم جالبی نبود و شخصیت های آن هم در میان انبوده انتقادها فرصتی برای خودنمایی پیدا نکردند، امـا باعث آشنایی بیشتر ما با آکوامن و مردم او شد. در همین فیلم بود که با همسر آرتور، مِری (با نقش آفرینی امبر هرد) آشنا شدیم؛ حال در ماه دسامبر امسال برای یک ماجراجویی تازه با آرتور و مِری همراه خواهیم شد.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی Aquaman منتشر شد

طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال دو تریلر از فیلم سینمایی Aquaman برای حاضرین به نمایش درآمد، یکی از آنها بصورت آنلاین منتشر شد که موفق به مشاهده آن شدیم و دیگری هم پشت درهای بسته همایش SDCC 2018 باقی ماند و فقط تعریف آن را شنیدیم و معلوم شد از تریلری که ما دیدیم خیلی بهتر بوده است. طی همین همایش پوستر جدید این فیلم هم نمایان شد که تا امروز به دست ما نرسیده بود؛

Aquaman

از ستارگان فیلم سینمایی Aquaman می توانیم به ﺟﯿﺴﻮﻥ ﻣﻮﻣﻮﺁ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﺭﺗﻮﺭ ﮐِﺮﯼ معروف به ﺁﮐﻮﺍﻣﻦ، ﺍﻣﺒﺮ ﻫﺮﺩ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣِﺮﺍ، ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍُﻭﺭﻡ ﻣﺎﺭﯾﻮﺱ معروف به ﺍﻭﺷﻦ ﻣﺴﺘﺮ، ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﯾﺪ معروف به ﺑﻠﮏ ﻣﺎﻧﺘﺎ، ﻭﯾﻠﻢ ﺩﻓﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﻮﺩﯾﺲ ﻭﻟﮑﻮ، ﺗﻤﻮﺭﺍ ﻣﻮﺭﯾﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻣﺎﺱ ﮐﺮﯼ پدر آرتور و ﻧﯿﮑﻮﻝ ﮐﯿﺪﻣﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ملکه ﺁﺗﻼﻧﺎ مادر آرتور اشاره کنیم. این فیلم به شدت مورد انتظار از تاریخ ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۳۰ آذر ماه پا به گیشه می گذارد.

تا اینجای کار فیلم Aquaman صاحب دو پوستر و یک تریلر رسمی شده، با توجه به اینکه هنوز چند ماهی تا شروع اکران آن مانده و وارنر بروس فعلا حرکت خیلی بزرگی برای تبلیغ این فیلم انجام نداده، برای ادامه تابستان و تمان فصل پاییز انتظار انتشار تصاویری جدید، پوستر و تریلرهای رسمی دیگر را داشته باشید. Aquaman تنها فیلم کمپانی DC Films در سال ۲۰۱۸ است، اما این استودیو در سال ۲۰۱۹ برای جبران این کسری سه فیلم بزرگ را روی پرده می برد؛ Shazam (شزم!)، فیلم سینایی Joker (جوکر) و Wonder Woman 1984(ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ).


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.