اطلاعاتی تازه از فیلم the Trench اسپین‌آف Aquaman (از زبان نویسنده)

دیوید لسلی جانسون نویسنده Aquaman فاش کرده که وقایع اسپین‌آف The Trench به احتمال زیاد بین حوادث دو فیلم Aquaman اتفاق می‌افتد؛ ما نخستین بار در فیلم Justice League (لیگ عدالت) با آکوامن آشنا شدیم، جیسون موموآ بازیگر این نقش در سال ۲۰۱۸ با فیلم انفرادی خودش به سینما بازگشت، فیلمی موفق و بی‌نظیر. فیلم سینمایی Aquaman تبدیل شد به یک موفقیت بزرگ برای دی‌سی و برادران وارنر (WB)، این فیلم در گیشه بین المللی بیشتر از یک میلیارد دلار فروخت و نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد‌. Aquaman 2 نیز در دست توسعه قرار دارد و طبق اعلام استودیو، در آخرین ماه از سال ۲۰۲۲ راهی گیشه خواهد شد.

جیسون موموآ بدون شک باری دیگر آرتور کری را به تصویر خواهد کشید، امبر هرد برای بازی در نقش مرا بازمی گردد و بازگشت پاتریک ویلسون برای بازی در نقش اوشن مستر، و یحیی عبدالمتین دوم برای بلک مانتا نیز قابل انتظار است، و البته می‌توانیم منتظر بازگشت نیکول کیدمن هم باشیم. مدتی بعد از اینکه Aquaman روی پرده رفت، WB اعلام کرد که کار بر روی فیلم The Trench آغاز شده، یک اسپین‌آف که بر روی یکی از امپراطوری‌های زیرآب تمرکز دارد. در فیلم Aquaman، زمانی که آرتور و مرا به دنبال نیزه آتلان بودند با موجوداتی خطرناک به نام ترنچ برخورد کردند، این نخستین ملاقات ما با ترنچ‌ها بود.

همچنین بخوانید | راک تایید کرد تولید Black Adam تابستان آغاز می‌شود؛ تمرین را شروع کرده

ما هنوز اطلاعات خاصی از فیلم سینمایی The Trench نداریم، اما گفته شده که در آن عناصر ترس هم وجود خواهد داشت، نوح گاردنر و آیدان فیتزجرالد نیز نویسنده‌های این فیلم هستند. حال، در توییتر از دیوید لسلی جانسون در مورد فیلم The Trench و اینکه وقایع آن در چه زمانی اتفاق می‌افتد سوالی پرسیده شد. این نویسنده که قسمت نخست Aquaman را نوشته بود، گفت که هم اکنون مشغول کار بر روی قسمت دوم است و ارتباطی با پروژه The Trench ندارد. ولی، آقای لسلی جانسون اشاره کرد که وقایع این فیلم به ظاهر باید بین حوادث قسمت اول و دوم Aquaman اتفاق بیافتد.

فیلم The Trench

با این حساب، حتی لسلی جانسون هم اطلاعاتی از The Trench ندارد، و از آنجا که هنوز مشغول کار بر روی این فیلم هستند، نمی‌توان در مورد آن قاطعانه صحبت کرد و احتمال تغییر کردن هر بخشی از فیلم وجود دارد. در مورد تاریخ اکران این فیلم هم می‌توانیم بگوییم که به احتمال قوی بعد از Aquaman 2 اکران خواهد شد، شاید در ۲۰۲۳. لسلی جانسون هنوز مشغول کار بر روی فیلم‌نامه دومین فیلم انفرادی آکوامن است، به این معنی که احتمال تغییر کردن داستان وجود دارد. به همین دلیل او نمی‌تواند با اطمینان در مورد خط زمانی این فیلم‌ها صحبت کند، چون هنوز چیزی قطعی نشده است. در این میان باید اشاره کنیم که به احتمال قوی در این اسپین‌آف شاهد حضور هیچکدام از شخصیت‌های اصلی Aquaman نخواهیم بود، ولی بعید نیست که در نهایت چنین اتفاقی رخ دهد و یک چهره آشنا را در آن ملاقات کنیم.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam 2 تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می‌رود، همزمان با Black Adam

متاسفانه، بین دو قسمت نخست فیلم Aquaman یک فاصله زمانی چهار ساله افتاده، که باعث ناراحتی طرفداران شده، چون انتظار می‌رفت که خیلی زودتر راهی گیشه شود. ولی، در عوض جیمز وان و تیمش زمان کافی خواهند داشت تا بدون هیچ عجله و فشاری بر روی ادامه Aquaman کار کنند، فیلمی که به احتمال قوی تبدیل خواهد شد به یکی دیگر از موفقیت‌ترین عناوین دنیای توسعه‌یافته دی‌سی. فاز تولید Aquaman 2 نیز اواسط ۲۰۲۱ استارت خواهد خورد، بعد از آن اطلاعات خیلی بیشتری از این فیلم و همچنین The Trench فاش خواهد شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline