فیلم The Trench ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Aquaman توسط برادران وارنر در حال توسعه است؛

فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) اواخر دسامبر ۲۰۱۸ پا به گیشه گذاشت و در کمال تعجب، تبدیل شد به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال؛ فیلم جدید جیمز وان تاکنون ۱٫۱ میلیارد دلار در باکس آفیس بین المللی فروخته و پنجمین فیلم پرفروش ۲۰۱۸ بوده است. بنابراین اصلا عجیب نیست که کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) در پی توسعه دنیای این فیلم باشد.

ما اطمینان داریم که وارنر بروس خیلی زود خبرهای دقیقی در مورد قسمت دوم Aquaman را فاش خواهد کرد، اما در حال حاضر کسی از عوامل و بازیگران فیلم در مورد Aquaman 2 صحبت نمی کنند، ما فقط شنیده ایم که استودیو در حال کار بر روی این فیلم است و بازگشت جیمز وان هم هنوز کاملا قطعی نیست، پس باید کمی بیشتر صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم فاش شود. در این میان، استودیو در حال توسعه یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف برای فیلم انفرادی آکوامن، تحت عنوان The Trench است.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار نسخه بلوری Aquaman اعلام شد؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، وارنر بروس اقدام به استخدام ﻧﻮﺋﺎ ﮔﺎﺭﺩﻧﺮ و Aidan Fitzgerald کرده تا یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ با فضایی ترسناک برای فیلم سینمایی The Trench بنویسند؛ ترنچ نام گروهی از موجودات دوزیست مرگبار است که در فیلم Aquaman با آنها آشنا شدیم، این موجودات در دریا به مرا و آکوامن حمله کردند و قصد نابود کردن آنها را داشتند. 

فیلم The Trench

ولی در کل، ترنچ (The Trench) نام یک پادشاهی خیالی در کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ است، و همچنین نام موجودات تشکیل دهنده این امپراطوری که از ویرانی آتلانتیس فرار کرده اند. این گروه مرگبار در سال ۲۰۱۱ معرفی شدند و جف جانز خالق آنها بوده است. در سپتامبر ۲۰۱۱، دنیای کمیک های ﺩﯼﺳﯽ به لطف The New 52 ریبوت شد، آقای جانز نیز ترنچ را در خط زمانی جدید معرفی نمود و از آن ها یک شرور برای سری کمیک های Aquaman ساخت.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Aquaman اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم کمپانی DC است!

تایید شده که جیمز وان و ﭘﯿﺘﺮ ﺳﻔﺮﻥ (The Nun) ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای فیلم The Trench هستند، فیلمی که قرار است با یک بودجه متوسط و نچندان زیاد ساخته شود. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این پروژه در دسترس نیست، اما تایید شده که هیچکدام از بازیگران فیلم Aquaman در آن حضور ندارند. بنابراین، منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.