باکس آفیس: Aquaman از Venom و Thor 3 & Guardians of the Galaxy 2 جلو زد!

فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) در گیشه بین المللی رسما از Venom (ونوم)، Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) و Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان) جلو زد، همچنین به لطف فروش طی روزهای اخیر تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU). حالا Aquaman یکی از موفق ترین فیلم های سال ۲۰۱۸ و البته کمپانی DC Films است.

فیلم سینمایی Aquaman، نخستین فیلم انفرادی آرتور کری با نقش آفرینی جیسون موموآ از روزی که روانه سینما شد مورد استقبال مردم قرار گرفت، این فیلم اخیرا Wonder Woman (زن شگفت انگیز) را کنار زده، از Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) پیشه گرفته و تبدیل شده به موفق ترین فیلم DCEU. عملکرد Aquaman به حدی خوب بوده که حتی از فیلم موفق Venom محصول کمپانی سونی هم بیشتر فروخته است. با این حساب، فیلم جدید ﺩﯼﺳﯽ می تواند کار خودش را با فروش ۹۰۰ و چند میلیون دلاری به پایان برساند، و حتی ممکن است به رقم ۱ میلیارد هم دست پیدا کند.

همچنین بخوانید | کمپانی برادران وارنر به لطف Aquaman در ۲۰۱۸ رکورد فروش سالانه را زد!

در هر صورت، Aquaman وارد لیست عناوین موفق و پرفروش امسال شده، این موفقیت معنی خیلی خوبی برای DCEU دارد و می تواند تاثیر زیادی در آینده این فرانچایز داشته بـاشد. طبق گزارش تازه باکس آفیس، Aquaman تاکنون در مجموع ۸۷۸٫۳ میلیون دلار در گیشه جهانی فروخته و Venom (با فروش ۸۵۶ میلیون دلاری)، Thor: Ragnarok (با فروش ۸۵۴ میلیونی) و Guardians of the Galaxy Vol. 2 (که ۸۶۳ میلیون فروخت) را کنار زده است.

Aquaman 2018

جالب اینجاست که فروش Aquaman در ایالات متحده از تمام فیلم های قبلی DCEU کمتر بوده است، حتی Justice League (لیگ عدالت) که فیلمی شکست خورده و ناموفق بود هم توانست در وطن خودش ۲۲۹ میلیون دلار بفروشد، اما گیشه های جهانی آکوامن را نجات دادند. Aquaman در حال حاضر چهارمین فیلم ابرقهرمانی پرفروش سال ۲۰۱۸ است، پس وارنر بروس می تواند به مناسب این اتفاق جشن بگیرد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس ۲۰۱۹: فروش Aquaman در آمریکا از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرد!

قبل از اینکه Aquaman روی پرده برود، پیش بینی شده بود که نمی توانـد به فروش بالایی دست پیدا کند؛ اما خودتان حساب کنید، فیلمی که جیمز وان (خالق سری احضار) کارگردان آن است و جیسون موموآ به همراه خانم آمبر هرد و نیکول کیدمن بازیگرانش هستند، می تواند بد باشد؟ خب، به مردم ثابت شد که Aquaman فیلم خوبی است و در نتیجه از آن حمایت کردند. منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline