تصویر جدید از پشت صحنه Army of the Dead؛ اثر زامبی محور جدید زک اسنایدر

زک اسنایدر جزو کارگردان هایی است که شهرت خودش را با ساختن فیلمی زامبی محور به دست آورد، ولی طی چند سال اخیر بیشتـر درگیر ژانر ابرقهرمانی بوده است. او بعد از اینکه به دنبال یک تراژدی خانوادگی از پروژه Justice League (لیگ عدالت) کناره گیری کرد، مدتی از دنیای فیلمسازی دور بود اما حالا برگشته و قصد دارد با تولید یک فیلم زامبی محور جدید دوباره شروع بکـار کند. آقای اسنایدر این بار فیلمش را برای سرویس استریم نتفلیکس می سازد، بنابراین نه تنها آزادی عمل بیشتری دارد بلکه دیگر نیاز نیست نگران فروش آن در گیشه باشد، از طرفی قطعا بودجه خوبی هم گرفته است!

فیلم جدید این کارگردان Army of the Dead (ارتش مردگان) نام دارد، که مدتی است فاز تولیدش آغاز شده و ما نیز اطلاعات کاملا از داستان و بازیگران حاضر در آن داریـم. مثلا، می دانیم که روایت کننده داستان گروهی از مزدورهاست که به لاس وگاس حمله می کنند، شهری که اکنون به لطف تهاجم زامبی تبدیل به شهر مردگان شده است. هدف این گروه انجام دادن بزرگ ترین سرقت تاریخ است، در شرایطی که انجام هر کاری غیرممکن به نظر می رسد. از همین داستان کلی می توانیم حدس بزنیم Army of the Dead قرار است فیلمی مهیج و تماشایی باشد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فیلم زامبی محور Army of the Dead محصول نتفلیکس

حال، در روز یکشنبه بود که زک اسنایدر یک تصویر جدید از پشت صحنه این فیلم را در صفحه رسمی توییتر خودش به اشتراک گذاشت، بد نیست اشاره کنیم که او جزو محدود فیلمسازان بسیار فعال در رسانه های اجتماعی است — و همیشه طرفداران را از روند پیشرفت پروژه های خودش مطلع نگه می دارد. در این تصویر می توانیم اسنایدر را ببینیم که دوربین به دست (دوربینی حرفه ای و باکیفیت که توسط کمپانی Red Digital Cinema به ریاست جارد لند ساخته شده) درون یک ماشین نشسته، در جلوی ماشین هم می توانیم دو اسکلت نچندان سرحال را مشاهده کنیم که سعی می کنند وحشتناک باشند.

Army of the dead

داستان فیلم Army of the Dead توسط خود اسنایدر نوشته شده، اما در نگارش فیلنامه شی هتن (John Wick: Chapter 3 – Parabellum) هم با او همکاری کرده است. اسنایدر و همسرش دبورا اسنایدر جزو تهیه کننده های این فیلم هستند، در کنار وسلی کالر (لیگ عدالت)، Ori Marmur (مسافران ۲۰۱۶)، و اَندرو نورمن. از ستارگان Army of the Dead نیز می توانیم به دیو باتیستا (Stuber و Guardians of the Galaxy)، الا پورنل (Sweetbitter و Kick-Ass 2)، عمری هاردویک (Power و Kick Ass)، تئو روسی (Luke Cage)، آنا د لا رگه‌را (Cowboys and Aliens و Narcos)، هما قریشی (Viceroy’s House, Gangs of Wasseypur)، هیرویوکی سانادا (Avengers: Endgame و Westworld)، کریس دلیا (You, Undateable)، گرت دیلاهانت (Fear the Walking Dead و Deadwood)، رائول کاستیلو (Seven Seconds و Looking)، نورا آرنزدر (Mozart in the Jungle و Origin)، ماتیاس شوایگهوفر (You Are Wanted و The Most Beautiful Day)، ریچارد سترون (۳۰۰ و Batman v Superman: Dawn of Justice) و Samantha Win (سریال Arrow, Wonder Woman) اشاره کنیم.

 

همچنین بخوانید | سه پروژه ای که زک اسنایدر بعد از Army of the Dead بر روی آنها کار می کند؛

و در انتها هم باید اضافه کنیم تاریخ انتشار فیلم Army of the Dead هنوز توسط نتفلیکس تایید نشده است [به احتمال زیاد یکی از روزهای ۲۰۲۰]. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline