فصل هشتم Arrow: بایرون من برای بازی در فصل پایانی بازمیگردد

تایید شده که در فصل پایانی Arrow قرار است شاهد بازگشت یکی از شخصیت های خیلی قدیمی سریال باشیم؛ طبق گزارش های رسمی جدید، بایرون من برای فصل پایانی بازمیگردد و باری دیگر در نقش یائو فی ظاهر می شود. اولین فصل این سریال در سال ۲۰۱۲ روی آنتن شبکـه The CW رفت، Arrow روایتگر داستان سفر پرماجرای الیور کوئین است، از غرق شدن کشتی تفریحی کوئین تا مرگ پدرش، از پنج سال دوری از استار سیتی و یاد گرفتن راه و رسم قهرمان بودن، تا بازگشت به زادگاه و مبارزه با مجرمین و جنایتکاران، از آشنا شدن با فلیسیتی اسموک تا تشکیل تیم اَرو. این سریال اکشن از زمان شروع پخش مورد توجه مردم قرار گرفت و حالا با وجود اینکه دیگر جذابیت گذشته را ندارد هنوز هم پرطرفدار است.

ولی ۲۰۱۹ قرار است سالی بسیار بد و ناراحت کننده برای طرفداران الیور کوئین و سریال Arrow باشد، چون تایید شده که امسال با فصل هشتم برای همیشه به پایان خواهد رسید. اما یائو فی؛ این شخصیت در اولین فصل سریال حضور داشت، او در جزیره لیان یو با الیور آشنا شد و در واقع اولین کسی بود که به الیور کمک کرد تا تبدیل به یک تیرانداز ماهر و قدرتمند شود. الیور و یائو شروع چندان خوبی نداشتند اما خیلی زود رفیق شدند و به همین واسطه الیور اولین مربی خودش را پیدا کرد. بعنوان یک تیرانداز ماهر و یک ژنرال سابق ارتش، او به الیور نه تنها یاد داد که چطور از یک کمان استفاده کند بلکه به او اصول مبارزه و شکار را آموخت.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths: چرا کوین کانروی در نقش بتمن بازی نمی کند؟

بعد از اینکه ناخواسته درگیر یک توطئه شد، که زیر سر مزدوری شرور به نام ادوارد فایرز بود، یائو فی به اجبار قربانی یک حادثه تروریستی شد. اگر به یاد داشته باشید او در پایان فصل نخست کشته شد و ما نیز مجبور به خداحافظی با فائو شدیم. در ادامه نیز الیور با رفیق فائو، اسلید ویلسون، همراه گشت و چیزهای زیادی از وی یاد گرفت، از طرفی با دختر فائو که شادو نام داشت آشنا شده بود و مقداری داستان با هم داشتند؛ در پایان پایان هم به احترام اولین مربی خودش، لباسی سبز رنگ به تن کرد و سپس اَرو به وجود آمد.

Arrow

ولی، در Arrow مرده ها معمولا مرده باقی نمی مانند و اگر هم بمانند، بلاخره یک روزی یک جایی به سریال بازمیگردند. به همین واسطه، تایید شده که بایرون من قرار است در فصل هشتم حضور داشته باشد، ولی هنوز معلوم نیست که در کدام یک از اپیزودهای این فصل خواهد بود. فصل پایانی Arrow تنها ۱۰ اپیزود دارد و به نظر می رسد که خود الیور تنها در ۹ تای آنها حضور داشته باشد (نمی دانیم چرا)، و چون قرار است داستان را به پایان برساند باید انتظار بازگشت تعداد قابل توجه ای چهره آشنا را داشته باشیم. از دیگر شخصیت هایی که حضورشان در فصل هشتم تایید شده می توانیم به آدرین چیس (Josh Segarra)، کاتانا (Rila Fukushima) و مالکوم مرلین (John Barrowman) اشاره کنیم. از طرفی فلیسیتی (Emily Bett Rickards) و روی هارپر (Colton Haynes) در فصل پایانی غایب هستند.

همچنین بخوانید | داستان فصل ششم The Flash درست ۱۰ ثانیه بعد از پایان فصل پنجم آغاز می شود؛

پخش فصل هشتم سریال Arrow از تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۲۳ مهر) آغاز می شود، وقایع این فصل در نهایت به رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) منتهی خواهد شد، رویدادی پنج اپیزودی که انتظار داریم داستان الیور کوئین را برای همیشه به پایان برساند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    قطعا به خاطر سفر زمانیه که قراره با این همه شخصیت مرده دوباره روبه رو بشیم، در مورد روی هارپر هم فکر کنم برمیگرده برای فصل آخر، فقط حضورش مثل قبل پررنگ نیست، فصل هفتم که خیلی خوب بود و فصل هشتم پتانسیل اینو داره که بتونه حتی از فصل های یک و دو و پنج بهتر باشه و تبدیل بشه به بهترین فصل و این فصل میتونه یک پایان عالی رو برای این سریال قشنگ رقم بزنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.