بازیگران Arrow ممکن است بعد از فصل هشتم پا به دیگر سریال های CW بگذارند؛

اگر می توانستیم یک سال آینده را ببینیم، با یک Arrowverse کاملا متفاوت نسبت به امروز روبرو می شدیم؛ چون طی چند ماه آینده و با شروع پخش سریال های ابرقهرمانی The CW همه چیز تغییر خواهد کرد. از یک طرف، سریال پرطرفدار Arrow بعد از هشت فصل به پایان می رسد و در طرف دیگر هم قرار است شاهد وقوع رویدادی تحت عنوان Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) باشیم که می تواند خیلی چیزها را تغییر دهد و بر روی تمام دنیاهای موازی موجود در اَرو وِرس تاثیر بگذارد.

از لحظه ای که نخستین اپیزود Arrow روی آنتن رفت، قرار بود یک زمانی لحظه وداع هم فرا برسد. اما با وجود اینکه کاملا قابل انتظار بود، بدون شک خداحافظی با الیور کوئین و تماشای نتیجه نهایی سفر پرماجرای او راحت نخواهد بود و اینطور هم که به نظر می رسد پایان چندان شادی در انتظارش ننشسته است. اما پایان داستان الیور کوئین صرفا به معنی پایان یافتن ماجراجویی دیگر شخصیت های مهم سریال Arrow نیست. با توجه به اینکه وقایع تمام سریال های Arrowverse در یک دنیای اشتراکی اتفاق می افتـد، بعد از به پایان رسیدن Arrow شخصیت های این سریال می توانند به زندگی خودشان ادامه دهند.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Crisis on Infinite Earths با نابودی چندین دنیای موازی آغاز می شود!

بِس شوارتز تهیه کننده اجرایی و نویسنده اصلی (شورانر) سریال Arrow طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ در همین رابطه چیزی گفت که می تواند خبری بسیار عالی برای طرفداران این سریال باشد و همچنین باعث ایجاد تغییرات بزرگی در سریال های ابـرقهرمانی اَرو ورس شود. شوارتز درباره سرنوشت شخصیت های فرعی Arrow گفت که “شما می توانید آنها را در دیگر سریال ها ببینید. این برای طرفداران جالب است و اطمینان دارم که برای بازیگرها هم اینطور خواهد بود.” با این حساب ما مجبور نیستیم با شخصیت جالبی مثل جان خداحافظی کنیم، مخصوصا با توجه به اینکه از ابتدا حضور پراهمیتی در سریـال داشته است.

Arrow

البته، ما هنوز نمی دانیم که کدام یک از شخصیت های Arrow می توانند از حوادث فصل پایانی جان سالم بدر ببرند، و همچنین معلوم نیست که کدام یک از آنها زنده از رویداد Crisis on Infinite Earths بیرون می آیند؛ ولی به لطف صحنات مربوط به آینده فصل هفتم (به اصطلاح فلش فوروارد)، داینا دریک، رنه رمیرز، لارل لنس، و فلیسیتی اسموک در سال ۲۰۲۰ زنده و سرحال هستند. در این میان سرنوشت نهایی شخصیتی مثل جان در ابهام باقی مانده، ولی با توجه به اهمیتی که دارد بعید است طی بحران پیش رو شاهد مرگش باشیم. به هر حال، هر کدام از نام های بـرده شده می توانند بعد از فصل هشتم به The Flash و Legends Of Tomorrow بپیوندند.

همچنین بخوانید | برندان روث طی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse در نقش سوپرمن ظاهر می شود!

در این میان، ممکن است شبکه The CW به تولید سریال Blackstar چراغ سبز نشان دهد که در این صورت داستان میا اسموک ادامه پیدا خواهد کرد — بعلاوه قناری سیاه و بلک سایرن، ولی بعید هم نیست شاهد پیوستن او و کانر هاوک به تیم افسانه های فردا باشیم. از طرفی، جان دیگل تاکنون بارها در The Flash حضور پیدا کرده و شاید در نهایت به تیم فلش بپیوندد، که می تواند اتفاقـی خوب و جالب باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    یکی ازفواید داشتن دنیای اشتراکی همینه،اگر خود الیور هم زنده بمونه میتونه در دیگر سریال ها حضور داشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.