اَرو ورس: تصویر جدید نوید ملاقات الیور کوئین با جان کنستانتین را می دهد!

یک تصویر جدید منتشر شده که نوید ملاقات الیور کوئین با جان کنستانتین را به ما می دهد؛ یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ خیلی خیلی هیجان انگـیز. ۲۰۱۹ سال بدی برای طرفداران اَرو ورس است، و همزمان بهترین سال، چون از یک طرف باید با سریال Arrow بعد از هشت سال همراهی وداع کنیم، از طرفی همین امسال شاهد وقوع بزرگ ترین رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ArrowVerse خواهیم بود که Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) نام دارد.

اگر بخواهیم ریشه های کمیک بوکی جان کنستانتین را بررسی کنیم، باید بگوییم که اولین بار سال ۱۹۸۵ در شماه ۳۷ از مجله Swamp Thing نمایان شد. آلن مور، ریک ویتچ، جان تاتلبن و استیون آر. بیسِت خالقین این شخصیت هستند، اما زمانی که صاحب سری انفرادی خودش شد (John Constantine, Hellblazer: Original sins) این جیمی دلانو بود که به روایت ماجراجویی های هیجان انگیز جان ادامه داد. او بیشتر بخاطـر طعنه آمیز بودن حرف هایش و سیگار همیشه روی لبهایش مشهور است، اما همزمان یک قهرمان واقعی می باشد. جان کنستانتین در سال ۲۰۱۴ صاحب یک سریال شد، مت رایان کسی بود که این شخصیت را در سریال به تصویر کشید، یک نمایش ۱۵ اپیزودی که بعد از تنها یک فصل توسط NBC لغو شد؛ ولی پایان سریال به معنی پایان عمر کنستانتین در تلویزیون نبود.

همچنین بخوانید | سریال کنستانتین قرار نیست توسط The CW ساخته شود؛ او کنار افسانه های فردا می ماند

از آنجا که در سال ۲۰۱۴ شبکه The CW تبدیل به یک خانه برای شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ شده بود، جان هم توانست در این خانه یک اتاق برای خودش پیدا کند؛ در فصل چهارم از سریال Arrow بود که کنستانتین بطور رسمی پا به اَرو ورس گذاشت، و بعد از آن هم به DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) پیوست و تبدیل شد به یکی از شخصیت های اصلی این سریال. از آخرین ملاقات جان و الیور چند سالی گذشته اما حالا اینطور به نظر می رسد که این دو نفر قرار است باری دیگر کنار هم قرار بگیرند، که اتفاق هیجان انگیزی محسوب می شود.

فصل هشتم Arrow

دیوید رمزی که در سریال Arrow شخصیتی به نام جان دیگل (ملقب به اسپارتان) را به تصویر می کشد، این تصویر را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرده است. در این تصویر می توانیم رمزی را کنار استیفن امل بازیگر نقش الیور کوئین، کاترین مک‌نامارا بازیگر نقش میا اسموک (دختر الیور و فلیسیتی) و همچنین رایان مشاهده کنیم. این چهار ستاره را درون جنگل های جزیره لیان یو می بینیم، که نکته قابل توجه ای است. در واقع ارتباطی بین لیان یو و کنستانتین وجود ندارد، به همین دلیل نمی دانیم چرا این چهار نفر باید کنار هم قرار بگیرند. رمزی در این پست اینستاگرامی به شروع پخش فصل هشتم Arrow اشاره کرده، پس این تصویر ممکن است به اولین اپیزود فصل جدید تعلـق داشته باشد، که خیلی بعید به نظر می رسد. احتمال دیگر این است که مربوط به رویداد Crisis on Infinite Earths یا یکی دیگر از اپیزودهای فصل هشتم Arrow باشد.

همچنین بخوانید | پخش فصل پنجم Legends of Tomorrow از چه تاریخی آغاز می شود؟

طرفداران اَرو ورس این روزها برای از راه رسیدن Crisis on Infinite Earths روزشماری می کنند، چونکه قرار است بزرگ ترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭی باشد که تاکنون در این دنیای اشتراکی اتفاق افتاده، و شاید دیگر هرگز مثلش را نبینیم. رویداد امسال بسیاری از بازیگران قدیمی شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ را بازمیگرداند تا باری دیگر در نقش های کمیک بوکی خودشان ظاهر شوند. رویداد امسال الیور کوئین و بری آلن را از ما می گیرد، زمین های موازی را نابود می کند [به احتمال قوی] و برای Arrowverse یک آینده متفاوت رقم می زند که حکم یک تولد دوباره را برایش دارد، رویداد امسال… خیلی هیجان انگیز است!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    همین عکس ها که منتشر میشه باعث میشه انتظار کشیدن خیلی خیلی سخت بشه
    البته جان کنستانتین زیاد هم بی ارتباط با لیان یو نیست، در لیان یو بود که الیور کویین و جان برای اولین بار همدیگه رو ملاقات کردن، شاید الیور در یکی از سفر های زمانیش به اون زمان ملاقات با جان هم سفر کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.