کاترین مک‌نامارا اکنون یکی از بازیگران اصلی فصل هشتم Arrow است؛

ما در ابتدا تصور می کردیم که میا اسموک فقط قرار است در صحنات فلش فوروارد (مربوط به آینده) فصل هفتم سریال Arrow حضور داشته باشد، اما ظاهرا او را در فصل هشتم هم ملاقات خواهیم کرد؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کاترین مک‌نامارا بازیگر نقش میا اسموک در فصل پایانی سریال به بازیگر ثابت ارتقا پیدا کرده، که تایید می کند نقش مهمی را در وقایع پیش رو ایفـا خواهد کرد.

بخش زیادی از فصل هفتم را سکانس های فلش فوروارد تشکیل داده بودند، ما در همین صحنه ها با شخصیت خانم مک‌نامارا آشنا شدیم؛ میا اسموک که یک مبارز خیابانی قدرتمند است و همه او را به اسم بلک استار (Blackstar) می شناسند. در ابتدا نمی دانستیم بلک استار دقیقا چه کسی است، اما خیلی زود هویت واقعی او فاش شد. میا دختر الیور کوئین (Stephen Amell) و فلیسیتی اسموک (Emily Bett Rickards) که ظاهرا استعدادهای پدر خودش را به ارث برده است.

همچنین بخوانید | تولید فصل ششم سریال The Flash آغاز شد؛

به کمک نابرادری اش ویلیام (Ben Lewis)، زوئی رمیرز (Andrea Sixtos) و کانر هاوک (Joseph David-Jones)، میا در شکست دادن سازمان Galaxy One کمک کرد تا بتوانند نظم را به استار سیتی بازگردانند. با توجه به اینکه فعالیت شورشی های نقاب پوش در استار سیتی آینده غیرقانونی است، گناه به گردن فلیسیتی، روی هارپر (Colton Haynes)، رنه رمیرز (Rick Gonzalez) و داینا دریک (Juliana Harkavy) افتاد. باید اشاره کنیم که صحنات مربوط به آینده مورد استقبال طرفداران قرار گرفت، و حتی شنیدیم ممکن است داستان میا و دیگر قهرمان های آینده در سریالی جدا ادامه پیدا کند — ولی تولید سریال اختصاصی مک‌نامارا هنوز تایید نشده و در حد یک احتمال است.

بلک استار

در پایان فصل هفتم دیدیم که الیور و فلیسیتی از تیم جدا شدند تا فرزند خودشان را به دور از تمام مشکلات و خطرات بزرگ کنند، اما مانیتور در انتهای فصل به دنبال الیور آمد تا او را به آخرین ماموریتش ببرد. حال ما نمی دانیم قرار است چه اتفاقی رخ دهد، ولی الیور در سال ۲۰۱۹ می میرد و میا بدون دیدن پدرش بزرگ می شود. این اتفاق کاملا حتمی است، ولی اگر خط زمانی تغییر کند میا هیچوقت بدون پدر بزرگ نمی شود و هرگز هم تبدیل به بلک استار نخواهد شد، در این حالت تمام صحنات فلش فوروارد فصل هفتم بی ارزش خواهند شد؛ پس مرگ الیور قطعی به نظر می رسد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل هشتم سریال Arrow داریم؛

طبق اطلاعاتی که در رابطه با فصل هشتم منتشر شده، می دانیم که الیور در پی کشف اینکه چه سرنوشتی در انتظارش نشسته، خودش را درون چالش برانگیزترین مبارزه عمر خودش پیدا می کند، مبارزه ای که می تواند تعادل مولتی ورس (multiverse) را دچار اختلال کند. در فصل پایانی Arrow، الیور کوئین مجبور می شود با معنی واقعی یک قهرمان بودن روبرو شود؛ پخش این فصل به شدت موردانتظار قرار است از تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۲۳ مهر) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

3 نظرات
 1. E.N می گوید

  خسته نباشید و ممنون بابت پوشش اخبار
  شاید میا دیگه در آینده باقی نمونه و با سفر زمانی به زمان حال بیاد و پدرش رو ببینه و شاید هم مانیتور الیور رو به آینده ببره و یا شاید هم مانیتور میا رو بیاره به گذشته، چون خود مانیتور به فلیسیتی گفت جهان به میا نیاز داره، البته ممکنه میا در زمان خودش باقی بمونه و دوباره فقط در فلش فوروارد ها باشه، ولی احتمال سفر زمانی هم هست چون هم پای مانیتور در میونه و هم نام قسمت اول فصل هشتم سریال ارو، استارلینگ سیتی خواهد بود
  به هر حال، فصل هفتم که خیلی خوب بود و امیدوارم فصل هشتم و پایانی سریال قشنگ و خفن ارو، عالی از آب دربیاد و بهترین پایان رو برای این سریال پر طرفدار رقم بزنه و مثل فصل های یک و دو و پنج و هفت، به یاد ماندنی باشه، البته به خوبی فصل های سه و شش هم بشه، باز هم راضی کننده است اما انتظارات از فصل هشتم بیشتر از این حرفاست و دوست داریم که به محشری اون ۴ فصلی که نام بردم بشه
  خدا کنه و امیدوارم که بشه

  1. mohamadmotovali می گوید

   سلام شما از کجا اسم قسمت ها رو می دونید

   1. E.N می گوید

    توی اینترنت پخش میشه
    خود نویسندگان سریال از یک برگه ای که حاوی اطلاعات قسمت هست، عکس میگیرن و در حساب اینستاگرام یا توییتر یا… منتشر میکنند تا بینندگان سریال،برگه رو ببینن و هیجان زده بشن و با توجه به اسم قسمت که در برگه هست،همین هواداران سعی میکنن حدس بزنن که چه اتفاقی قراره بیفته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.