و حالا اولین نگاه به شخصیت مرموز کاترین مک‌نامارا در سریال Arrow؛ بافی قاتل قهرمان ها!

واقعا الان نمی توانیم بگوییم که سریال Arrow در وضعیت خوبی قرار دارد یا اینکه وارد جاده خاکی شده است؛ چون دیگر جذابیت فصل های آغازین را ندارد و از طرفی داستان فصل هفتم جالب و تماشایی است. حالا، فصل جدید Arrow در حال آماده شدن برای ورود به یک خط داستانی جدید و پا گذاشتن به یک مسیر تازه است. اگر به یاد داشته باشید در ماه سپتامبر بود که با انتشار یک گزارش اعلام کردیم کاترین مک‌نامارا به جمع ستارگان این سریال پیوسته و قرار است در نقشی ظاهر شود که از آن بعنوان “بافی قاتل ابرقهرمان ها” یاد شده است. اطلاعات چندان زیادی از شخصیتی که خانم مک‌نامارا قرار است به تصویر بکشد به دست ما نرسیده، به جز اینکه مایا نام دارد و “یک دزد و مبارز خیابانی است”.

حال چند ماه بعد، در حالی که تاکنون هفت اپیزود از فصل هفتم سریال Arrow روی آنتن رفته، می توانیم نخستین نگاه خودمان را به مایا داشته باشیم. شبکه The CW همانطور که انتظار می رفت اولین تصویر از شخصیتی که کاترین مک‌نامارا در نقشش ظاهر شده را فاش کرده استـ؛ در این تصویر مایا را می بینیم که در حال آماده شدن برای مبارزه درون یک قفس مبارزه می باشد.

همچنین بخوانید| یک تریلر جدید از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse

این تصویر توسط TV Line منتشر شده و بواسطه آن می توانیم نگاهی به ظاهر شخصیت کاترین مک‌نامارا در فصل هفتم سریال Arrow داشته باشیم، اما هنوز نمی دانیم که مایا دقیقا چگونه شخصیتی است — برای اطلاع از این قضیه باید کمی بیشتر صبر کنیم. بسیاری از طرفداران حدس زده بودند که مایا می تواند یک نسخه از شخصیت Onyx Adams باشد که طرفداران کمیک های DC بخوبی وی را می شناسند، اما ما Oynx (با نقش آفرینی چستیدی داتسن) را در اپیزود سوم فصل قبلی مشاهده کردیم.

فصل هفتم Arrow

البته کاترین مک‌نامارا اوایل ماه جاری مصاحبه ای جالب با سایت E! News داشت اما متاسفانه نتوانست در مورد شخصیتی که به تصویر کشیده خیلی راحت صحبت کند، ولی از مایا بعنوان یک فرد واقعگرا یاد کرد و گفت از آن دسته افرادی است که اول یک مشت می زند و سپس سوال می پرسد. او همچنین تایید کرد مایا فردی نیست که بتوان وی را نادیده گرفت یا با او در افتاد. البته این صحبت ها چندان کمکی در درک نوع شخصیت مایا کمکی نکرد، ولی یک ایده به ما داد – که قطعا آدم خشنی است!

خانم کاترین مک‌نامارا بخاطر حضور در سریال Shadowhunters: The Mortal Instruments به شهرت رسید که بزودی آخرین اپیزودهای آن روی آنتن شبکه Freeform می رود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.