فصل هشتم Arrow: پل بلکتورن برای بازی در نقش کوئنتین لنس بازمیگردد!

فصل هشتم Arrow واقعا غوغا کرده؛ ما قرار است در آخرین اپیزود از سریال Arrow شاهد حضور پل بلکتورن باشیم، او باری دیگر در نقش کوئنتین لنس ظاهر می شود. فصل هشتم Arrow که این روزها آخرین اپیزود آن در حال ضبط است، تعداد قابل توجه ای از شخصیت های قدیمی سریال را بازگردانده، و ظاهرا قرار است در اپیزودهای باقی مانده چهره های آشنای خیلی بیشتری را مشاهده کنیم. عمده تمرکز این فصل بر روی آماده کردن شرایط برای از راه رسیدن رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) قرار دارد، ولی با بازگرداندن شخصیت های قدیمی حسابی دل طرفداران شاد کرده، به حدی که دیگر به بحران فکر نمی کنیم، البته اگر بری اجازه دهد و مدام نگوید بحران بحران!!

در اولین اپیزود از فصل پایانی Arrow ما سفری دوباره به زمین-۲ داشتیم که در واقع آخرین سفر ما بود؛ الیور طی سفرش به این زمین با نسخه متناوب اعضای خانواده و دوستان خودش ملاقات کرد — از جمله مادرش و رفیق قدیمی اش تامی مرلین. در این زمین الیور هیچوقت از حادثه کشتی تفریحی کوئین جان سالم بدر نمی برد، و بخاطر همین اتفاق، تیا در این نسخه از واقعیت خودکشی می کند و خبری از ورود به دنیای ابرقهرمان ها نیست. در پایان این اپیزود، زمین-۲ توسط آنتی-مانیتور نابود می شود و فقط بلک سایرن (لارل لنس) جان سالم بدر می برد.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: بازگشت فلیسیتی اسموک تایید شد

حال، تا از راه رسیدن بحران فقط چند اپیزود باقی مانده و ما بزودی باید با الیور کوئین و سریال انفرادی اش خداحافظی کنیم. تا جایی که ما خبر داریم، الیور طی این رویداد ۵ ساعته کشته می شود، پس شمارش معکوس از همین حالا آغاز شده است. تیم تولید سریال نیز این روزها مشغول جلوی دوربین بردن سکانس های دهمین اپیزود از فصل پایانی هستند، و ظاهرا در این پایان شاهد بازگشت چند چهره آشنای دیگر هم خواهیم بود؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، در اپیزود پایانی پل بلکتورن بازمیگردد تا باری دیگر در نقش کوئنتین لنس ظاهر شود.

فصل هشتم Arrow

پل بلکتورن هم اکنون درگیر تصویربرداری اپیزود پایانی است، ولی طبق شنیده ها او در چند اپیزود از فصل هشتم Arrow بعنوان بازیگر مهمان حضور دارد. بنابراین، آقای بلکتورن به احتمال قوی قبل از اینکه تولید قسمت آخر آغاز شود برای چند صحنه دیگر هم جلوی دوربین رفته است. اما سوال مهم این است که کوئنتین لنس چطور بازمیگردد؟؟ در پایان فصل ششم ما شاهد مرگ فداکارانه کوئنتین بودیم، که برای نجات لارل لنس (Katie Cassidy) از زمین-۲ جان خودش را فدا کرد، چند روزی بستری شد و سپس مُرد. پس یک شخصیت مرده چطور می تواند بازگردد؟؟ شاید الیور قرار است به گذشته سفر کند، یا یک زمین دیگر!!

همچنین بخوانید | سو دیبنی (معشوقه رالف) به Arrowverse می آید: فصل ششم The Flash تایید کرد

با سفر در زمان یا نمایش صحنات مربوط به گذشته می توانند پل بلکتورن را بازگرداند، ولی این احتمال وجود دارد که در نقش نسخه متفاوتی از کوئنتین لنس ظاهر شود، که اولین بارش نیست. از طرفی، تمرکز اصلی فصل هشتم بر روی بحران در مولتی ورس قرار دارد، پس بعید نیست که شاهد معرفی نسخه متفاوتی از لنس باشیم، لنسی که به یک زمین دیگر تعلق دارد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    دمشون گرم که دارن با احترام به هواداران، سریال رو در مسیر درستی به پایان میرسونن و کیفیت رو حفظ میکنن

    1. mhmd می گوید

      اره خدایی دمشون گرم این فصل اخری داره حال میده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.