تصاویری جدید از فصل هفتم Arrow: گرین اَروی جدید هویتش را فاش می کند!

یک سری تصویر جدید و جالب از اپیزود دهم فصل هفت مجموعه تلویزیونی Arrow منتشر شده که نشان می دهد این سریال قرار است ۲۰۱۹ را با یک اتفاق مهیج شروع کند؛ در این چند تصویر می توانیم گرین اَروی جدید استار سیتی، اِمیکو کوئین را بدون ماسکش مشاهده کنیم که هویت خودش را برای رِنه رامیرِز معروف به سگ وحشی (Wild Dog) فاش کرده است. در کنار اِمیکو و رِنه، کورتیس هالت معروف به مستر تِریفیک (Mr. Terrific) را نیز می بینیم.

قبل از جریانات رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds، ما شاهد خروج الیور کوئین از زندان و سپس همکاری آشکار او با نیروهای پلیس بودیم. در این میان یک گرین اَروی جدید ظاهر شده بود که در نهایت فاش شد کسی نیست جز خواهر الیور — ظاهرا در خانواده کوئین شورشی شدن ژنتیکی است؛ اول خودش لباس ابرقهرمانا بر تن کرد و سپس خواهر تیا تبدیل به اسپیدی شد. حال، در اپیزودهای باقی مانده از فصل هفتم قرار است شاهد روایت ادامه این داستان باشیم.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال های Arrowverse در سال ۲۰۱۹

اپیزود بعدی “زندگی های از هم پاشیده” نام دارد و با توجه به اینکه فقط ده روز تا روی آنتن رفتن آن باقی مانده، شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار خلاصه داستان این اپیزود در کنار تعدادی تصویر جالب کرده از آن است. یک نگاه به این تصاویر بیاندازید:

Arrow فصل 7

فصل هفتم Arrow

Arrow

در خلاصه داستان اپیزود دهم آمده است که “الیور به زندگی معمولی خودش باز میگردد — الیور (Stephen Amell) آماده است تا به همکاری با پلیس استار سیتی ادامه دهد و بر روی زندگـی مشترکش با فلیسیتی (Emily Bett Rickards) تمرکز کند. هرچند، وقتی دیانا (Juliana Harkavy) از الیور می خواهد تا گرین اَروی جدید (Sea Shimooka) را پیدا کند، به یک نتیجه غافلگیرکننده دست پیدا می کنند. در این میان دیگل David Ramsey) و لیلا (بازیگر مهمان Audrey Marie Anderson) باید به آرگوس در مورد دیاز (Kirk Acevedo) پاسخ دهند….

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

در انتها باید اشاره کنیم که پخش اپیزودهای باقی مانده از فصل هفتم، از تاریخ ۲۱ ژانویه (مصادف با دوشنبه ۱ بهمن ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.