فصل هفتم Arrow: نگاهی به ظاهر متفاوت فلیسیتی در تصاویر اپیزود اول

وقتی که سریال Arrow (پیکان) برای فصل هفتم خودش بازگردد، خبری از تیم اَرو نخواهد بود و اعضای سابق آن هم دچار تغییراتی شده اند. تریلر فصل پیش رو بـه ما نشان داد که الیور مدتی را باید درون زندان بگذارنـد و با شرورهایی که خودش آنها را به حبس انداخته دست و پنجه نرم کنـد، باقی اعضای تیم اَرو هم با عواقب اعمال خودشان روبرو می شوند. اما در این میان به نظر می رسد که شرایط برای فیلیسیتی اسموک از همه سخت تر باشد، او معشوقه و قهرمان زندگی خودش را از دست داده است — البته اوضاع او از استار سیتی خراب تر نیست، قطعـا.

تصاویر، فلیسیتی را نشان می دهند که به ملاقات الیور در زندان رفتـه است. بخش قابل توجه این تصاویر ظاهر خیلی متفاوت اوست؛ موهای صورتی، حلقه لب و یک حلقه بینی و خبری هم از عینک نیست. حتما متوجه شده اید که ظاهر جدید فلیسیتی خیلی شبیه به قیافه او که قبل از پیوستن به تیم اَروست، زمانی که تنها یک هکر ماجراجو بود. حال معلوم نیست اکنون مشغول چه کاری است و چرا به این شکل در آمده، ولی قطعا علت جالبی پشت این قضیه خواهد بود.

همچنین بخوانید: طرفداران Arrow هیچوقت نمی توانند نقش آرسنال در فصل هفتم را حدس بزنند!!

اطلاع دقیقی نداریم، اما اینطور به نظر می رسد که فلیسیتی شخصا مشغول یک سری کارها باشد، چون اگر به تصاویر دقت کنید می توانید یک زخم خیلی واضح را بر روی سر او مشاهده کنید. البته با توجه به اینکه اکنون همه دنیا می دانند شوهر او گرین اَرو بـوده است، بعید نیست که مورد هدف تعدادی از دشمنان الیور کوئین قرار بگیـرد؛ در این صورت فلیسیتی و پسر الیور نمی توانند زندگی چندان راحت و در آسایشی داشته باشند، پس مجبور به فرار هستند.

arrow S07

Arrow

Arrow S07

فصل هفتم Arrow

Arrow

همچنین بخوانید: آیا ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse لیگ عدالت را معرفی می کند؟

در فصل هفتم دیگر همه از هویت واقعی گرین اَرو مطلع هستند، الیور کوئین در پی اعتراف رسمی به جنایات مخوف خود پا به زندانی گذاشته که خودش عامل زندانی شدن بسیاری از هم بندی هایش است، و این قضیه قطعا برای او چالش برانگیز خواهد بود. از طرفی الیور برای مدتی نامعلوم به زندان افتاده و واقعا نمی دانیم چه سرنوشتی در انتظار اوست. حالا که پشت میله های زندان افتاده، استار سیتی، شهری که هفت سال از آن دفاع کرد را بدون بزرگ ترین محافظش تنها گذاشته، علاوه بر آن اکنون با دشمنان خودش درون یک زندان سکونت دارد که همین اتفاق شرایط را دشوارتر کرده است.

در نهایت باید اشاره کنیم که پخش فصل هفتم Arrow از ۱۵ اکتبر (مصادف با دوشنبه ۲۳ مهر) آغاز می شود. بسیاری انتظار دارند که این آخرین فصل سریال Arrow باشد، اما طبق شنیده ها شبکه The CW قصد پایان دادن به هیچکدام از سریال های ابرقهرمانی خودش را ندارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. Sinaa می گوید

    امیدوارم سریال ارو الانا تموم نشه…
    تنه سریالیه که از شبکه CW میبینم…
    امیدوارم اگه قراره سریالی رو تموم کنن هر چیزی به غیر از ارو باشه…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.