«کی آرت» رسمی فصل هشتم سریال Arrow منتشر شد؛

شکی نداریم که Arrow محبوب ترین سریال ابرقهرمانی شبکه The CW است، و حتی می توانیم ادعا کنیم که یکی پرطرفدارترین سریال های ابرقهرمانی جهان می باشد. اولین سریال اَرو ورس اکنون هشت سال است که روی آنتن The CW می رود، و امسال با فصل هشتم به پایان می رسد. در این سریال تماشایی و جذاب داستان زندگی الیور کوئین بطور کامل روایت شد، از لحظه ای که تصادف کشتی تفریحی کوئین پسر ارشد این خانواده را وارد یک جزیره دورافتاده و خطرناک کرد، تا روزی که بعنوان یک ابرقهرمان به استار سیتی بازگشت و تلاش کرد تا شهر زادگاه خودش را نجات دهد. و حالا داستان الیور بعد از هشت سال فعالیت بعنوان یک شورشی سبز پوش در آستانه به پایان رسیدن قرار دارد.

از آنجا که مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل هشتم و پایانی Arrow باقی نمانده، شبکه The CW اقدام به انتشار یک «کی آرت» رسمی از این سریال کرده است. سریال انفرادی الیور کوئین دقیقا هشت سال قبل استارت دنیای اشتراکی اَرو ورس را زد، دنیایی که طبق اعتقاد مانیتور قرار است با مرگ الیور کوئین نابود شود. به همین واسطه، فصل هشتم که فقط ۱۰ اپیزود دارد، بطور مستقیم با رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) مرتبط است، رویدادی که طی آن آنتی-مانیتور برای نابود کردن مولتی ورس تلاش می کند. البته طی این فصل، ما قرار است با تعداد زیادی از شخصیت های قدیمی سریال ملاقات کنیم، ولی از چطور ممکن شدن این ملاقات ها بی اطلاع هستیم.

همچنین بخوانید | ستاره اصلی Black Lightning از حضور «رعد سیاه» در Crisis on Infinite Earths می گوید

بتازگی طی یک گفتگو، مارک گوگنهایم تهیه کننده اجرایی این سریال، در مورد فصل کوتاه پایانی صحبت کرده و اشاره نموده که این فصل ارتباط قدرتمندی با اپیزودهای فصل های قبلی دارد، با توجه به اینکه الیور یک ماموریت از سوی مانتیور (LaMonica Garrett) دریافت کرده که باید آن را به سرانجام برساند. اگر به یاد داشته باشید، در اپیزود پایانی فصل هفتم بود که مانتیتور به ملاقات با الیور رفت، این دو نفر طی رویداد “Elseworlds” به منظور نجات دادن جان بری آلن (Grant Gustin) و سوپرگرل (Melissa Benoist) با هم معامله کرده بودند، مانتیور جلوی مرگ دوستان او را گرفت و حال زمانش رسیده بود که الیور هم به تعهد خودش عمل کند.

فصل هشتم Arrow

طبق تایید نویسنده اصلی سریال، داستان فصل هشتم Arrow درست از جایی آغاز می شود که یک هفته از جدا شدن الیور و فلیسیتی (Emily Bett Rickards) گذشته است. با این حساب الیور بطور قطع خوشحال نیست که دیگر نمی تواند با همسر و دختر خودش میا دیدار کند. البته با توجه به اینکه سفر در زمان یک کار عادی بین قهرمان های Arrowverse است، بعید نیست که الیور ملاقاتی داشته باشد با نسخه بزرگسال دخترش. ولی برای فلیسیتی وضعیت متفاوت است، چون در اپیزودهای مربوط به آینده گفتـه شد که الیور طی سال ۲۰۱۹ می میرد و دیگر هیچوقت همدیگر را نمی بینند.

همچنین بخوانید | سریال Arrow: ویلا هلند بازیگر نقش تینا کوئین برای فصل هشتم بازمیگردد

در فصل پایانی قرار است شاهد بازگشت تعدادی از شخصیت های مهم فصل های قبلی باشیم، از جمله تینا کوئین با نقش آفرینی ویلا هلند، یا مالکوم مرلین ملقب به آرچر تاریک با بازی جان بارومن، آدریس چیس با نقش آفرینی جاش سگارا، همچنین یائو فی با بازی بایرون من. پخش فصل هشتم نیز از تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۲۳ مهر) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.