فصل هشتم Arrow: کالتن هاینز برای بازی در نقش روی هارپر بازمیگردد

طرفداران سریال Arrow این فرصت را پیدا می کنند تا با روی هارپر خداحافظی کنند، چون تایید شده که کالتن هاینز برای بازی در نقش روی بازمیگردد ولی جزو شخصیت های اصلی فصل پایانی نخواهد بود. ما از فصل اول Arrow با این شخصیت همراه بوده ایـم، شخصیتی که خیلی زود پرطرفدار و محبوب شد. در اولین فصل ها، رابطه روی با تیا، خواهر الیور کوئین، جزو بخش های مهم سریال بوده است. او بعد از اینکه زیر نظر الیور آموزش دید، بعنوان “آرسنال” به تیم اَرو پیوست و فعالیت درخشانی بعنوان یک قهرمان داشت.

خیلی زود، او خودش را فدای الیور کرد؛ با تظاهر به اینکه اَرو است، سپس مرگش را جهل کرد و مجبور شد تیم، و همچنین شهر را ترک کند. البته بعد از خروجش، ما بارها نام وی را در سریال شنیدیم و بعد از بازگشت بعنوان مهمان، در فصل هفتم به سریال برگشت و نقش مهمی را ایفا کرد. فصل هفتم Arrow دو خط داستانی داشت، یکی مربوط به زمان حال بود و دیگری مربوط به آینده. در داستان زمان جدید، روی به استار سینی بازمیگردد تا به دوستانش در مبارزه بر ضد گروه حلقه نهم کمک کند. او فاش کرد که بعد از ترک کردن شهر می میرد، در نتیجه تیا و نیسا مجبور می شوند برای زنده کردن او از گودال لازاروس استفاده کنند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به هاربینجر در رویداد Crisis on Infinite Earths

یکی از عوارض استفاده از گودال لازاروس عطش خون است (ماجرای سارا لنس را حتما به خاطر دارید)، که باعث شد تا روی دو نفر را بکشد، و همین اتفاق او را مجبور کرد تا شهر را دوباره ترک کند. در صحنات مربوط به سال ۲۰۴۰ هم ما روی را دیدیم، او با فرزندان الیور و فلیسیتی ملاقات کرد. در ابتدای فصل هفتم بود که ویلیام در لیان یو به روی هارپر برخورد کرد، همان جزیره ای که همه چیز از آنجا شروع شد. بعد از اتمام فصل، این سوال در ذهن طرفداران ایجاد شد که آیا ممکن است روی برای فصل هشتم هم بازگردد؟؟

Arrow

اگر به یاد داشته باشید اواسط ماه شهریور بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم تایید شده در فصل هشتم مجموعه تلویزیونی Arrow شاهد بازگشت کاتانا خواهیم بود، در حالی که روی هارپر دیگر جزو شخصیت های اصلی سریال نیست؛ ما کاتانا را آخرین بار در فصل چهارم ملاقات کردیم، ولی حالا قرار است در دومین اپیزود از فصل هشتم که “به هنگ کنگ خوش آمدید” نام دارد دوباره ببینیمش. اما در مورد بازگشت یا عدم بازگشت کالتن هاینز شک وجود داشت، در واقع فقط گفته شده بود که او قرار نیست نقش مهمی را در فصل پایانی ایفا کند، ولی کسی نگفت بازنمیگردد!

اما حالا یک گزارش تازه منتشر شده توسط EW تایید کرده که کالتن هاینز برای فصل پایانی بازمیگردد و در تعداد نامشخصی از اپیزودهای این فصل حضور خواهد داشت. همانطور که طرفداران اعتقاد دارند سریال Arrow را نمی توانند بدون آرسنال به پایان برسانند، بِس شوارتز شورانر این سریال در صحبت های اخیرش گفته که نمی توانند Arrow را بدون بازگرداندن او به پایان برسانند. فصل نهایی فقط ۱۰ اپیزود دارد، و از آنجا که روی شخصیت ثابت نیست، امیدواریم حداقل در نیمی از اپیزودهای فصل هشتم شاهد حضورش باشیم.

همچنین بخوانید | «کی آرت» رسمی فصل هشتم سریال Arrow منتشر شد؛

در فصل پایانی، ویلا هلند برای بازی در نقش تیا کوئین بازمیگردد، بایرون من باری دیگر در نقش یائو فی (کسی که در لیان یو به الیور یاد داد چطور مبارزه کند) ظاهر می شود، و جان بارومن شخصیت مالکوم مرلین را یک مرتبه دیگر به تصویر می کشد. علاوه بر این موارد، شاهد بازگشت تامی رفیق الیور و پسر مالکوم، و همچنین مادر الیور و تیا خواهیم بود. ما دقیقا نمی دانیم ماجرا چیست، ولی به لطف مانیتور الیور قرار است کاوشی در دوره های زمانی مختلف داشته باشد و سری به دیگـر زمین ها بزند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. محمد می گوید

  چرا تریلر فصل هشتم نمیزارید؟

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   نسخه کامل منتشر بشه قرار میگیره دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.