فصل هشتم Arrow: اولین تصاویر از بازگشت تیا کوئین و تالیا الغول

این سه شنبه که از راه برسد، شاهد شروع یک پایان خواهیم بود، چونکه اولین اپیزود از فصل پایانی سریال Arrow روی آنتن شبکه The CW می رود تا به یکی از پرطرفدارترین سریال های ابرقهرمانی جهان پایان دهد؛ درست هفت سال قبل بود که اولین اپیزود از Arrow روی آنتن رفت، دیری نپایید که بری آلن با حضور کوتاه در این سریال به طرفداران معرفی، و سپس صاحب سریال انفرادی خودش شد. در این نقطه Arrowverse بطور رسمی خلق و خیلی زود صاحب چند سریال دیگر هم شد. حال اولین سریال این دنیای اشتراکی قرار است به پایان برسد، اما به نظر می رسد که این پایان به اندازه یک شروع هیجان انگیز باشد!

در فصل هشتم Arrow شاهد بازگشت تعداد قابل توجه ای از شخصیت های قدیمی سریال خواهیم بود، از جمله تیا کوئین (با بازی ویلا هلند) خواهر الیور که مدتی از آخرین ملاقات ما با وی گذشته است. ویلا هلند، که از همان ابتدا جزو ستاره های اصلی سریال بوده و در نقش خواهر الیور بازی می کرد، قرار است بازگردد تا برای آخرین بار در این نقش ظاهر شود. اینطور که شنیده ایم، بازگشت خانم هلند بعنوان مهمان نیست و بلکه جزو بازیگرانی است که در چند اپیزود حضور دارد.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman حضور جوکر در Arrowverse را تایید کرده است؛

پیش از این نمی دانستیم که تیا را قرار است در چندمین اپیزود از فصل پایانی Arrow ملاقات کنیم، اما حالا که تصاویر رسمی سومین اپیزود منتشر شده می دانیم. بواسطه این تصاویر می توانیم بعد از مدتها انتظار، اولین نگاه خودمان را به بازگشت تیا داشته باشیم. ما در این تصاویر جالب الیور کوئین و همچنین دخترش میا اسنوک (با بازی کاترین مک‌نامارا) را هم مشاهده می کنیم، میا ظاهرا در موقعیت خطرناکی قرار گرفته است – مثل همیشه.

Arrow

فصل هشتم Arrow

فصل هشتم سریال Arrow

Arrow S08

Arrow

Arrow فصل 8

سریال Arrow

اسپیدی

این تصاویر بازگشت یک چهره آشنای دیگر را هم تایید می کنند؛ تالیا الغول (با نقش آفرینی لکسا دویگ) که به نظر می رسد همراه با الیور و تیا وارد مکانی شبیه به یک سردابه شده است. تصاویر اپیزود سوم ما را شدیدا به یاد دورانی می اندازد که الیور مشغول سر و کله زدن با لیگ آدمکش ها (League of Assassins) بود. بنابراین، بر پایه این چند تصویر و همچنین صحبت های اخیر مارک گوگنهایم تهیه کننده اجرایی سریال می توانیم بگوییم که بسیاری از سکانس های فصل پایانی ما را به یاد بزرگ ترین لحظات فصل های قبلی خواهد انداخت.

لیگ ادمکش ها

تیا کوئین فصل هشتم Arrow

اَرو فصل هشتم

ارو فصل 8

سریال اَرو

در این فصل، تعداد قابل توجه ای از بازیگران قدیمی بازمیگردند تا برای آخرین بار در نقش های اَرو ورسی خودشان ظاهر شوند، از جمله جان بارومن بازیگر نقش مالکوم مرلین ملقب به آرچر تاریک. در کنار بارومن، جاش سگارا برای بازی در نقش آدریس چیس بازمیگردد، و همین اخیرا تایید شده که The CW قصد دارند بایرون من را بازگرداند تا باری دیگر در نقش یائو فی ظاهر شود.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: کالتن هاینز برای بازی در نقش روی هارپر بازمیگردد

باید اشاره کنیم که این فصل برای خود Arrow و همچنین طرفدارانش اهمیت فراوانی دارد چون قرار است بعد از هشت سال به داستان الیور کوئین پایان دهد، و بطور مستقیم با رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) در ارتباط است. تاریخ پخش اپیزود سوم ۲۹ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۷ آبان) اعلام شده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.