فصل هشتم Arrow: بازگشت فلیسیتی اسموک تایید شد

استیفن امل ستاره سریال Arrow با انتشار یک توییت تایید کرد که امیلی بت ریکاردز قرار است برای فصل پایانی بازگردد و باری دیگر در نقش فلیسیتی اسموک ظاهـر شود؛ ما آخرین بار او را در اپیزود پایانی فصل هفتم سریال ملاقات کرده بودیم. اگر به یاد داشته باشید در فصل اول بود که خانم ریکاردز به این سریال پیوست، او در ابتدا نقش چندان پررنگی نداشت اما خیلی زود تبدیل شد به یکی از اعضای اصلی تیم اَرو، تیمی شامل الیور کوئین و جان دیگل (با بازی David Ramsey). طی هفت سال حضورش در سریال، ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشت، و بازی درخشان ریکاردز باعث شد تا فلیسیتی اسموک محبوبیت خاصی در میان طرفداران Arrowverse پیدا کند.

با وجود پرطرفدار بودنش، سال قبل بطور رسمی تایید شد که امیلی بت ریکاردز قرار است سریال Arrow را ترک کند و در فصل پایانی حضور نخواهد داشت، البته باید اشاره کنیم که خروج ریکاردز خودش یکی از علت هایی بوده که سازندگان سریال تصمیم گرفتند به آن پایان دهند. حال، فصل هشتم Arrow این روزها جلوی دوربین می رود و تیم تولید در حال حاضر مشغول ضبط سکانس های اپیزود پایانی هستند. و حالا در اقدامی غیرمنتظره استیفن امل با انتشار یک توییت جالب فاش کرد که فلیسیتی اسموک برای پایان باز خواهد گشت.

همچنین بخوانید | پخش فصل پنجم Legends of Tomorrow از چه تاریخی آغاز می شود؟

استیفن امل، در صفحه رسمی توییتر خودش با انتشار یک توییت بازگشت ریکاردز را تایید کرد، او در این توییت نوشت که “طی چند ماه آینده خبرهای زیادی درباره اپیزود پایانی ما منتشر می شود. من ترجیح می دهم آنها از زبان ما بشنویم. خوش برگشتی امیلی…” خانم بِس شوارتز شورانر (نویسنده اصلی و تهیه کننده) سریال، بتازگی تایید کرده که تولید اپیزود پایانی Arrow آغاز شده، و بازگشت ریکاردز در واقع اولین خبری است که در مورد این اپیزود به دست ما رسیده.

Arrow

طرفداران Arrowverse این روزها بیشتر به رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) فکر می کنند که قرار است در ۵ اپیزود پاییز امسال روی آنتن شبکه The CW برود، این رویداد به سریال Arrow پایان می دهد. تا این لحظه، فصل هشتم Arrow مشغول آماده کردن شرایط برای از راه رسیدن بحران بوده است، بحرانی که قرار است طی آن شاهد مرگ الیور کوئین باشیم. در فصل پایانی شاهد بازگشت بسیاری از شخصیت های مهم سریال هستیم، و حالا فلیسیتی هم به آنها اضافه شده است؛ که اتفاق غیرطبیعی و عجیبی نیست، چون او مهم ترین شخصیت Arrow بوده و پایان بدون وی مفهوم خاصی ندارد.

همچنین بخوانید | اپیزود ۳ از فصل هشتم Arrow: نگاهی به قضیه سفر در زمان!!

سریال Arrow با فصل هشتم به پایان می رسد، ولی شبکه مشغول کار بر روی یک سریال مرتبط است که بر روی بچه های الیور و فلیسیتی تمرکز دارد، وقایع این سریال هنوز بدون عنوان در آینده استار سیتی اتفاق می افتد. هنوز معلوم نیست که این سریال از سوی شبکه سفارش تولید می گیرد یا نه، ولی اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، میا اسموک (با بازی Katherine McNamara) گرین اَروی بعدی Arrowverse خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار، خسته نباشید
    بازگشت همسر الیور میتونه اتفاق جالبی باشه، سوالی که پیش میاد اینه که آیا فلیسیتی زمان حال قراره با میا در زمان آینده دیداری داشته باشه؟ باید صبر کرد و دید، امیدوارم فصل آخر بهترین فصل باشه و عالی تموم بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline