استیفن امل حاضر است بعد از پایان Arrow باز هم در نقش الیور کوئین ظاهر شود!

بعد از اینکه اعلام شد سریال Arrow با فصل هشتم خودش به پایان می رسد، این سوال به ذهن طرفداران خطور کرد که آیا بعد از آن شاهد حضور الیور کوئین در Arrowverse خواهیم بود؟ استیفن امل بازیگر نقش الیور هم به این سوال طرفداران واکنش نشان داده است. در ماه مارس بود که شبکه the CW سریال Arrow را برای فصل هشتم تمدید کرد، و همچنین اعلام شد که این فصل تنها ۱۰ اپیزود دارد و پایانی است برای سریال. حال ما انتظار داریم که پایان فصل هشتم Arrow مصادف شود با رویداد به شدت مورد انتظار Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های بینهایت).

طبق تایید رئیس شبکه The CW، این رویداد یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ مشترک بین ۵ سریال اَرو وِرس، از جمله Batwoman (زن خفاشی) است. البته ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی در مورد وقایع این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ نداریم؛ باید اشاره کنیم بجز آقای امل، طرفداران سوالی مشابه را در مورد امیلی بت ریکاردز (بازیگر نقش فلیسیتی اسموک) می پرسند، اینکه بعد از پایان فصل هشتم Arrow باز هم او را می بینیم یا حتی در خود این فصل؟ در این رابطه باید بگوییم که به احتمال خیلی قوی، او در اپیزود پایانی Arrow حضور خواهد داشت. در پایان فصل هفتم نسخه آینده فلیسیتی را دیدیم که با مانتیور (Monitor) همراه شد تا به الیور بپیوندد، اما نسخه زمان حال او در جایی مشغول بزرگ کردن دخترش میاست، پس می تواند برای پایان خودش را برساند.
 

همچنین بخوانید | خلاصه داستان رسمی فصل هشتم Arrow نوید بزرگ ترین نبرد الیور کوئین را می دهد!

طبق گزارشی که توسط CBR منتشر شده، استیفن امل هفته گذشته طی همایش MegaCon 2019 که در شهر اورلندو برگزار شده بود، در مورد آینده خودش در دنیای تلویزیونی Arrowverse صحبت کرد. وقتی که یکی از طرفداران از او در رابطه با احتمال بازگشتش بعد از به پایان رسیدن Arrow پرسید، او جواب داد که اگر پنج سال دیگر مثلا برای به پایان رساندن یکی از سریال های Arrowverse از او بخواهند که بازگردد، قطعا جواب مثبت خواهد داد. پس، ممکن است چند سال دیگر باز هم فرصتی برای ملاقات دوباره با الیور کوئین فراهم شود و او را باری دیگر ببینیم.

Arrow

بدون شک استیفن امل یکی از بهترین بازیگرهای اَرو وِرس است، حتی به جرات می توانیم ادعا کنیم که او بهترین بازیگر این دنیای اشتراکی می باشد. این ستاره طی هشت سال گذشته عمده تمرکز خودش را بر روی بازی در سریال Arrow قرار داد و فرصتی برای درخشش در دیگر فیلم ها پیدا نکرد. البته طی این سالها در پروژه های دیگری هم نقش آفرینی کرد، از جمله Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲)، ولی فرصت چندان خوبی به دست نیاورد. اما با توجه به استعدادهای فراوان امل، اطمینان داریم که بزودی پیشنهادهای خوبی دریافت می کند؛ ولی ما همیشه او را بعنوان الیور کوئین خودمان می شناسیم، حتی اگر در بهترین فیلم های دنیا هم بازی کند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر سریال Batwoman عضو جدید دنیای اشتراکی اَرو وِرس

اینطور که در پایان فصل هفتم Arrow فاش شد، الیور کوئین در سال ۲۰۱۹ می میرد و پایان سریال به وسیله مرگ او خواهد بود. اما از آنجا که آینده هنوز نوشته نشده و میلیون ها احتمال برای آن وجود دارد، بعید نیست که خط زمانی تغییر کند و الیور از رویداد Crisis on Infinite Earths زنده بیرون بیاید؛ در این حالت استیفن امل می تواند برای سالهای زیادی بعنوان بازیگر مهمان در دیگر سریال های Arrowverse ظاهر شود، که اتفاقی خوب و جالب خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    استیون آمل فوق العاده است، واقعا دمش گرم،واقعا تا ابد به عنوان الیور کویین شناخته میشه چون به زیباترین شکل ممکن نقش این شخصیت دوست داشتنی رو بازی کرد، بعیده دیگه کسی بیاد و از آقای آمل بهتر بتونه نقش الیور را بازی کنه، الیور کویین این دنیا رو در تلویزیون شروع کرد و کلی برامون خاطره ساخت، امیدوارم بعد از پایان سریال قشنگ Arrow باز هم الیور کویین رو در دنیای تلویزیونی Arrowverse بابازی آقای آمل ببینیم، امیدوارم استیون آمل در شغلش و در تمام مراحل زندگیش پیشرفت کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.