اپیزود 3 از فصل هشتم Arrow: نگاهی به قضیه سفر در زمان!!

سومین اپیزود از فصل هشتم سریال Arrow با یک اتفاق خیلی عجیب و غیرمنتظره به پایان رسید؛ الیور کوئین و نسخه ۲۰۴۰ تیم اَرو ناگهان به مخفیگاه تیم اَرو در سال ۲۰۱۹ منتقل شدند. درست مانند فصل هفتم، در فصل پایانی هم سریال Arrow دو خط داستانی متفاوت را روایت می کند، یکی در زمان حال اتفاق می افتد و دیگری هم در آینده. البته تمرکز اصلی این فصل بر روی الیور و ماجراجویی اش برای کمک به یک موجود کیهانی ملقب به مانیتور قرار دارد، الیور باید به مانیتور کمک کند تا برای یک رویداد بزرگ که می تواند باعث نابودی مولتی ورس شود آماده شوند.

بیشتر اوقات با الیور همراه هستیم، و وقتی هم با الیور نیستیم، با صحنات فلش فوروارد به سال ۲۰۴۰ می رویم و با تیم اَروی آینده همراه می شویم؛ تیمی که میا اسموک (دختر الیور کوئین و فلیسیتی اسموک) رهبر آن است، آنها با همکاری هم تلاش می کنند تا استار سیتی را از دست گروه جنایتکار دث‌استروک نجات دهنـد. و در اپیزود سوم درگیری بین دو تیم به نهایت خودش می رسد، چرا که میا اسموک تصمیم می گیرد با یک حمله مستقیم به تیم دث‌استروک هر طور شده به این جنگ و درگیری ها پایان دهد. ولی مثل همیشه، برنامه طبق انتظار پیش نمی رود و میا دوستان خودش را در خطری بزرگ قرار می دهد؛ دختر کو ندارد نشان از پدر تو بیگانه خوانش، مخوانش دختر!!

همچنین بخوانید | اولین نگاه به پریا (Pariah) شخصیت تام کاوانا در رویداد Crisis on Infinite Earth

اعضای تیم (زوئی رامیرز یکی از قناری ها، و کانر هاوک که یکی از ماموران نایت واچ است) اصلا با این ایده موافق نیستند اما در نهایت قبول می کنند که میا را همراهی کنند چون می ترسند که یک تنه به جنگ با گروه دث‌استروک برود. وقتی که وارد مخفیگاه آنها می شوند، ویلیام کار خودش را شروع می کند و بقیه هم آمده حمله می شوند. میا با به چالش کشیدن جان دیگل جونیور، رهبر گروه دث‌استروک درگیری را آغاز می کند اما قدرت شکست دادن او را ندارد، و درست لحظه ای که دیگر راهی برایش باقی نمانده و تسلیم شده، زوئی به کمکش می آید و جان را کنار می زند.

Arrow فصل هشتم

متاسفانه در این صحنه شاهد مرگ زوئی هستیم، جان از پشت او را زخمی می کند و سپس پا به فرار می گذارد، ظاهرا این یک پایان است برای حضور این شخصیت در سریال. هاوک به دنبال برادرش می رود و درست لحظه ای که قصد دارد با یک چاقو به تمام این جریان پایان دهد، یک نور کورکننده نمایان می شود، ناگهان؛ میا، ویلیام و هاوک خودشان در مخفیگاه تیم اَرو و روبروی الیور کوئین پیدا می کنند، در طرف دیگر هم جان، رنه و داینا از دیدن الیور شگفت زده شده اند، و کمی گیج. واقعا سخت است که بخواهیم حدس بزنیم کدام یک برای سگ وحشی، قناری سیاه و اسپارتان شوکه کننده تر بوده: ناگهان کنار هم قرار گرفتن تیم اَرو یا مشاهده سه نفر غریبه در پناهگاه!!

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: تاریخ دقیق ناپدید شدن بری آلن طی بحران فاش شد

در حال حاضر اصلا معلوم نیست که چه کسی این هفت نفر را کنار هم قرار داده است؛ خیلی بعید به نظر می رسد که کار مانیتور باشد، با وجود اینکه او پیش از این نشان داده قدرت جابجا کردن افراد در زمان ها و مکان های متفاوت را دارد، پس سوال اینجاست که چرا و چطور اتفاق افتاده؟؟ اگر فرض کنیم کار مانیتور بوده، باید از خودمان بپرسیم که چرا باید الیور را در کنار دو نسخه متفاوت از تیم اَرو قرار دهد؟؟ شاید تمام این قضیه زیر سر شخص دیگری باشد، چون نمی توانیم آن را یک اتفاق عادی تصور کنیم؛ در کل اینطور به نظر می رسد که برای رسیدن به یک جواب درست باید یک هفته دیگر صبر کنیم، چون واقعا نمی توانیم حدس درستی بزنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. E.N می گوید

  ممنون بابت این گزارش، خسته نباشید
  فصل هشتم ارو داره عالی پیش میره
  سه قسمتی که تاحالا پخش شده یکی از یکی بهتر بودن
  هرکدوم هم با غافلگیری بزرگی به پایان رسیدن ولی قسمت سوم که توسط کیتی کسیدی(بازیگر نقش لارل لنس) کارگردانی شده واقعا غافلگیرکننده ترین پایان رو داشت!!!
  امیدوارم این فصل آخر همینطوری با قدرت پیش بره و بهترین پایان ممکن رو برای این سریال رقم بزنه

 2. mhmd_jvd می گوید

  فصل۸ داره غوغاااااا میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.