تریلر فصل جدید سریال های Arrowverse: برای بزرگ ترین بحران تاریخ آماده شوید!

شبکه تلویزیونی The CW تریلر فصل جدید سریال های پرطرفدار Arrowverse خودش را طی همایش کامیک-کان سن دیگو منتشر کرد، و نوید آماده شدن قهرمان هایش برای رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) را داد. از زمانی که Arrow روی آنتن The CW رفت، دنیای اشتراکی این شبکه شروع بکار کرد؛ این دنیای اشتراکی بستری را فراهم نمود تا سریال هایی مثل The Flash و Supergirl هم تولید شوند، و شرایط لازم برای ساخته شدن Legends of Tomorrow فراهم شود. حال هر ساله این شبکه بزرگ ترین قهرمان های این سریال ها را طی یک رویداد مثل Invasion! یا Crisis on Earth-X دور هم جمع می کند که اکنون تبدیل به یک سنت سالانه شده است.

رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال قبل که Elseworlds نام داشت شرایط را برای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بعدی، یعنی Crisis on Infinite Earths فراهم نمود. این بحران چند جهانی الهام گرفته شده از یک خط داستانی کمیک بوکی با نامی مشابه است، یک رویداد مهم و بزرگ که بزرگ تریـن قهرمان های Arrowverse را گرد هم می آورد — از جمله کت کین ملقب به زن خفاشی (با بازی رابی رز) که سریال انفرادی اش پاییز امسال روی آنتن می رود — تا در مقابل یک شرور قدرتمند به نام آنتی-مانیتور مبارزه کنند. همزاد این شرور که مانیتور (با بازی لامونیکا گارت) نام دارد سال گذشته طی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds پا به اَرو ورس گذاشت.

همچنین بخوانید | حوادث رویداد Crisis on Infinite Earths تاثیر زیادی بر روی فصل ششم The Flash خواهد گذاشت؛

اَرو، فلش و سوپرگرل باید بزودی با شرورها و خطرهای مختلفی دست و پنجه نرم کنند، اما فصل جدید این سریال ها به سمتی پیش می رود که رویداد Crisis on Infinite Earths آغاز می شود، پس این قهرمان ها باید خودشان را برای بحران پیش رو آماده کنند. حال شبکه The CW اقدام به انتشار تیزری از سریال های ۲۰۱۹ اَرو ورس کرده تا ما بتوانیم نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشیم. پس یک نگاه بیاندازید:
بدون شک Crisis on Infinite Earths بزرگ ترین رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ اَرو ورس و حتی شاید تاریخ تلویزیون است، این بحران چند جهانی می تواند تاثیری فراوانی بر روی آینده فرانچایز بگذارد و خیلی چیزها را تغییر دهد. ولی در کنار تمام احتمال ها، این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ حکم یک پایان را برای سریال Arrow دارد و داستان الیور کوئین را به پایان می رساند، و همچنین شرایط را برای شروع پخش فصل پنجم سریال Legends Of Tomorrow فراهم می کند. اینطور به نظر می رسد که دو نتیجه قطعی این بحران، مرگ الیور کوئین و ناپدید شدن بری آلن خواهد بود، اما هنوز نمی دانیم که این حوادث به چه صورتی اتفاق می افتد و در نهایت اوضاع چگونه خواهد بود. در هر صورت، Crisis on Infinite Earths رویدادی است که از حدود پنج سال قبل در سریال The Flash نوید آن به ما داده شده و حالا قرار است واقعا اتفـاق بیافتد.

همچنین بخوانید | اَرو وِرس: ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Infinite Earths یک رویداد ۵ ساعته است!

اگر Crisis on Infinite Earths از خط داستانی کمیک بوکی خودش پیروی کند، ما شاهد نابود شدن تمام جهان ها و جمع شدن تمام قهرمان ها در یک زمین واحد خواهیم بود، این اتفاق از Arrowverse یک دنیای اشتراکی کاملا متفاوت می سازد، و چون The CW قصد پایان دادن به سریال هایش را ندارد، بعید نیست چنین تغییر عظیمی واقعا رخ دهد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

3 نظرات
 1. E.N می گوید

  فقط لوگوی آخر فلش و ارو را عشق است!
  تریلر ها جالب بودن، ارو که به نظر میاد رفته به دنیای دیگه چون آدریان چیس جوری باهاش حرف میزد که انگار تازه برگشته از جزیره، لباس جدید لارل رو هم دیدیم
  سوپرگرل هم که لباس جدیدش رو رسما نشون دادن و قشنگ بود
  ای کاش لباس جدید فلش رو هم نشون میدادن، شرور این فصل به نظر میاد در حد زوم وحشتناکه و در حد ثاون باهوشه

 2. mohamadmotovali می گوید

  پس تیزر افسانه ها چی شد

  1. E.N می گوید

   چون فصل پنجم سریال افسانه های فردا در سال ۲۰۲۰ پخش میشه به همین دلیل هنوز تریلرش آماده نبود و در کامیک کان هم پنل نداشت فقط بازیگران سریال در کامیک کان حاضر بودن و مصاحبه هایی کردن و کمی اطلاعات از داستان فصل بعدی دادن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.