تاریخ شروع پخش سریال های Arrowverse در سال 2019

اگر بخواهیم از پنجره متخصص ها نگاه کنیم، می توانیم با چنـد دلیل شما را قانع کنیم که سریال های Arrowverse اصلا حرفی برای گفتن ندارند؛ در حقیقت اگر قصد ایراد گرفتن داشته باشیم خیلی راحت می توانیم صدها ایراد و اشتباه از اپیزودهای مختلف این سریال ها به شما نشان دهیم. ولی چرا این کار را انجام دهیم، در عوض بعنوان یک طرفدار به آنـها نگاه می کنیم. شما اگر فردی عاشق وقایع مهیج و علمی-تخیلی هستید، اگـر دوست دارید در ماجراجویی های قهرمان های کلاسیک B سهیم باشید، بدون شک Arrowverse برای شما یک دنیای تلویزیونی فوق العاده است!!

پخش فصل ۲۰۱۸ سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW با رویداد سه اپیزودی Elseworlds (دگر جهان ها) به پایان رسید، یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سه ساعته که با وجود نداشتن هدفی بجز دور هم جمع کردن قهرمان های Arrowverse، به شدت مورد توجه طرفداران قرار گرفت. طی این رویداد ما شاهد رویارویی کماندار، فلش و سوپرگرل با یک شرور خداگونه بودیم که با سپردن خط زمانی به یک دیوانه قصد محک زدن مردم این زمین را داشت؛ البته این شرور خیلی راحت با حرفهای الیور کوئین قانـع شد و رفت!! – به هر حال، با اتمام ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ این سوال به ذهن ما خطور کرد که اپیزود بعدی سریال های Arrowverse از چه تاریخی روی آنتن خواهند رفت؟

همانطور که انتظار می رفت، The Flash نخستین سریالی است که بعد از پایان تعطیلات کریسمس روی آنتن شبکه The CW می رود. اپیزود بعدی این سریال در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۵ دی سال جاری) پخش خواهد شد؛ در ادامه فصل قرار است با دردسرهایی که نورا وست-آلن برای تیم فلش به ارمغان آورده همراه باشیم، یکی از این دردسرها شروری قدرتمند به نام سیکادا است که توانایی بی قدرت کردن هر متاانسانی را دارد. از طرفی، در پایان نیمه نخست فصل پنجم ما متوجه ارتباط نورا با ایبارد ثاون، بزرگ ترین دشمن بری آلن شدیم که سوال های زیادی را برای ما ایجاد کرد.

Arrowverse

سریال Supergirl در سال ۲۰۱۹ یکشنبه ها روی آنتن خواهد رفت، که اتفاقی تازه برای این سریال و خود شبکه محسوب می شود. اپیزود بعدی Supergirl قرار است بیستم ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با یکشنبه ۳۰ دی ۹۷) پخش شود، این اپیزود “رازها و دروغ ها” نام دارد. در ادامه فصل چهارم، ما کارایی را دنبال می کنیم که دیگر برای DEO کار نمی کند و با یک دشمن سرسخت روبرو شده است. به احتمال قوی کارا این بار روبروی کسانی قرار می گیرد که هرگز فکرش را نمی کرد، از طرفی دختر سرخ هم می تواند واقعا دردسر آفرین باشد!

سریال Arrow همچنان دوشنبه شب ها روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت؛ اپیزود بعدی این سریال [که به نظرش می رسد راه خودش را گم کرده و دیگر جذابیت گذشته را ندارد] در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با دوشنبه ۱ بهمن ۹۷) پخش خواهد شد. در مورد داستان سریال Arrow صحبتی نمی کنیم، چون طرفداران زیادی دارد و قطعا از لو رفتن وقایع خوشحال نمی شوند. سریال Legends of Tomorrow نیز هنوز معلوم نیست در چه تاریخی به آنتن برمیگردد [در یکی از روزهای ماه آوریل]، بنابراین باید کمی بیشتر منتظر باشیم.

– پخش فصل پنجم The Flash از سه شنبه ۲۵ دی سال جاری ادامه می یابد؛
– اپیزود بعدی فصل چهارم Supergirl قرار است یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ پخش شود؛
– اپیزود بعدی فصل هفتم Arrow در تاریخ دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ پخش خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline