تریلر کامیک-کان سریال های ابرقهرمانی The CW: یک قهرمان تازه از گاتهام برمی‌خیزد!

شبکه The CW همانطور که انتظار داشتیم تریلر کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ نمایش های تلویزیونی ﺩﯼﺳﯽ، شامل سریال های Arrowverse — پیکان، فلش، سوپرگرل و افسانه های فردا — و همچنین Black Lightning را منتشر کرد، تریلری که به گاتهام و زن خفاشی خوشآمد می گوید. طی روز شنبه ۳۰ تیر هر کدام از سریال های ابرقهرمانی The CW پنل های خودشان را در همایش کامیک-کان سن دیگو دارند، جایی که احتمالا اطلاعات تازه ای از آنها برای حاضرین فاش خواهد شد.

اوایل سال جاری بود که فاش شد کیت کین معروف به زن خفاشی قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Arrowverse حضور داشته باشد — البته تایید شده که سریال Legends of Tomorrow متاسفانه در رویداد امسال حضور ندارد. چند روز قبل هم شبکه The CW بطور رسمی تایید کرد که در حال توسعه مجموعه تلویزیونی Batwoman است، بدین معنی که زن خفاشی در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال معرفی می شود و سپس با سریال انفرادی خودش به تلویزیون بازمیگردد. حال همانطور که انتظار داشتیم The CW همزمان با برگزاری همایش کامیک-کان اقدام به انتشار یک تریلر کلی برای سریال های ابرقهرمانی خودش کرده است.
 

شبکه تلویزیونی The CW یک تریلر کلی برای فصل بعدی سریال های Arrow، The Flash، Supergirl، Legends of Tomorrow و Black Lightning منتشر کرد که در آن از صحنات فصل های گذشته استفاده شده است. در پایان تریلر، نوید معرفی شهر گاتهام و همچنین شخصیت زن خفاشی به طرفداران داده می شود، و می گوید که قرار است شاهد برخاستن یک قهرمان جدید از این شهر باشیم. بنابراین همانطور که قبلا هم نویدش را به ما داده بودند، رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال برایمان چیزهایی ویژه ترتیب داده است!! — در ماه دسامبر روی آنتن خواهد رفت.

همچنین بخوانید: اطلاعاتی تازه از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse و شخصیت زن خفاشی

تا اینجا، ما انتظار داریم که در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال شاهد حضور شخصیت هایی از سه سریال یاد شده باشیم، همچنین می دانیم یک سری اتفاق پای قهرمان های ما را به شهر گاتهام باز میکند، ولی هنوز از جزئیات این یک سری حوادث بی اطلاع هستیم. در این میان تیم افسانه ها دخالتی در رویداد امسال ندارند و مشغول زمان نوردی یا شاید تعمیر تاریخ هستند — در فصل جدید که باید با موجودات جادویی سر و کله بزنند. در تریلر چند صحنه هم از سریال Black Lightning را مشاهده می کنیم، البته این مجموعه هیچ ارتباطی با دنیای تلویزیونی Arrowverse ندارد و فعلا هیچکس بطور رسمی این ارتباط را تایید نکرده است. پس، ما انتظار نداریم کـه جفرسون پیرس (با نقش آفرینی Cress Williams) و خانواده اش به رویداد امسال بپیوندند.


طی چند ساعت آینده به احتمال زیاد اطلاعات بیشتری از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ۲۰۱۸ و همچنین مجموعه تلویزیونی Batwoman به دستمان خواهـد رسید، پس منتظر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.