سوپرمن و لوئیس لین در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse حضور دارند

یکی از مهم ترین و مورد انتظارترین وقایع رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW، معـرفی شخصیت زن خفاشی با نقش آفرینی روبی رز است، به دلیل حضور همین شخصیت پرطرفدار و تازه وارد اکنون نگاه همه به تقویم دوخته شده تا ماه دسامبر از راه برسد. اما این تنها اتفاق مهم رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Arrowverse امسال نیست و سازندگان این دنیای تلویزیونی مشهور چیزهای هیجان انگیز بیشتری را برای ما تدارک دیده اند؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی TV Line، در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال DCTV شاهد معرفی شخصیتی خواهیم بود که مدتهاست منتظر حضورش در Arrowverse (دنیای تلویزیونی پیکان) هستیم، و او کسی نیست بجز لوئیس لین. علاوه بر خانم لین که از شخصیت های کمیک بوکی خیلی مشهور است، در رویداد امسال کلارک کنت معروف به سوپرمن (با نقش آفرینی تایلر هوچلین) هم حضور خواهد داشت. آقای هوچلین (که ما وی را بیشتر بخاطر حضور در سریال محبوب و مشهور Teen Wolf می شناسیم) پیش از این در اپیزودی از سریال Supergirl لباس سوپرمن را بر تن کرده است.

همچنین بخوانید: تاریخ پخش ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse اعلام شد؛ اولین «کی آرت» رسمی

در حال حاضر ما اطلاع نداریم که چه کسی قرار است در نقش لوئیس لین ظاهر شود، چون این اولین حضور وی در Arrowverse خواهد بود که قضیه مهمی محسوب می شود — هم برای خودش و هم برای طرفداران. از همان زمانی که Supergirl تازه روی آنتن شبکه The CW رفتـه بود ما شاهد اشاره به این شخصیت بودیم، از طرفی هم شخصی مهم در کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ محسوب می شود، پس ورودش به تلویزیون را جزو اتفاق های بزرگ تلویزیونی امسال محسوب می کنیم.

سوپرمن

جسیکا کوئلر و رابرت راونر تهیه‌کنندهٔ های مجموعه تلویزیونی Supergirl در این رابطه گفتنـد “ما نمی توانیم بیشتر از این برای معرفی لوئیس لین در Arrowverse هیجان زده باشیم. این خبرنگار سرسخت، مصمم و شجاع یک همکار شجاع برای سوپرمن و فردی شگفت انگیز برای دنیای شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ ما خواهد بود…” با ایـن حساب همان اندازه که ما از ورود لین به Arrowverse هیجان زده هستیم، سازندگان سریال ها هم هیجان دارند.

همچنین بخوانید: و اما اطلاعاتی تازه از مجموعه تلویزیونی Batwoman شبکه The CW

ما نخستیـن بار سوپرمن را در پایان فصل دوم سریال Supergirl ملاقات کردیم و سپس برای طرفداران این سوال پیش آمد که چه نقشی در آینده این سریال خواهد داشت، به همین دلیل طرفداران اکنون مدتهاست که منتظر بازگشت وی هستند. اما خارج از این بحث، او اکنون بعنوان یک بخش رسمی از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال DCTV معرفی شده، پس شانس زیادی وجود دارد که طی این رویداد شاهد برخورد او با گرین اَرو (استیول امل) و فلش (گرانت گاستین) باشیم — به یاد فیلم لیگ عدالت.

در انتها باید اشاره کنیم که رویداد امسال از یکشنبه نهم دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر ماه) با سریال The Flash آغاز می شود، طی روز دوشنبه با Arrow ادامه می یابد و در روز سه شنبه یازدهم دسامبر (۲۰ آذر) هم پرونده آن با اپیزود جدید Supergirl بسته می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. عماد می گوید

    ممنون بابت زحماتت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.