نگاهی تازه به بت‌وُمن (روبی رز) در تصویر جدید از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Arrowverse

یک تصویر جدید منتشر شده که بواسطه آن ما می توانیم نگاهی دقیق تر به بت‌وُمن دنیای تلویزیونی Arrowverse داشته باشیم؛ روبی رز (John Wick 2) بازیگری است که در نقش این ابرقهرمان ظاهر می شود، و قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ پیش رو با سوپرگرل و فلش همبازی شود، رویدادی که Elseworlds نام گرفته. طبق شنیده ها، بچه های The CW همزمان مشغول کار بر روی سریال انفرادی این شخصیت هستند. البته بت‌وُمن هنوز پا به Arrowverse نگذاشته با مقدار زیادی حاشیه همراه شده، مثلا بسیاری از طرفداران زمانی که خانم رز را برای ایفای این نقش انتخاب کردند ناراحت شدند. این واکنشهای منفی به حدی شدید بود که ستاره آینده Arrowverse را مجبور به ترک توییتر کرد!

البته بدون توجه به تمام این مسائل، آنـها همچنان مشغول کار بر روی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ پیش رو هستند، طـی چند هفته اخیر هم اطلاعات خیلی زیادی از Elseworlds منتشر شده و شاهد انتشار تصاویر مختلفی از پشت صحنه آن بوده ایم. اخیرا هم یک پوستر از این رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ به دست طرفداران رسیده که خبر از نوعی تغییر هویت شخصیت های اصلی فرانچایز می دهد. در این رویداد همچنین شاهد بازگشت جان وسلی شیپ در نقش جی گریک — با لباس دهه نودی خودش — و تایلر هوچلین در نقش سوپرمن — با لباس مشکی خودش — خواهیم بود؛ این امید وجود دارد که شاهد تشکیل نسخه تلویزیونی لیگ عدالت باشیم. در این رویداد لوئیس لین هم حضور خواهد داشت، که در کل باعث جذاب تر شدن وقایع خواهد شد. البته مورد انتظارترین رویداد این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ معرفی شخصیت بت‌وُمن می باشد!

ملیسا بنویست، بازیگر نقش سوپرگرل، تصویری جدید از خودش منتشر کرده که در کنارش هم می توانیم روبی رز را در لباس کامل ابرقهرمانی مشاهده کنیم. البته این نخستین تصویری نیست که از این بازیگر در لباس بت‌وُمن منتشر شده است و قبلا هم عکس هایی از ابرقهرمان جدید Arrowverse مشاهده کرده ایم. با این وجود، تصویر جدید واقعا جالب و تماشایی است. البته این تازه شروع کار بت‌وُمن محسوب می شود و اگر اوضاع خوب پیش برود می تواند آینده درخشانی در این دنیای تلویزیونی داشته باشد. یک نگاه به تصویر جدید داشته باشید:

همچنین بخوانید | عنوان رسمی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse فاش شد؛ Elseworlds

Arrowverse

حالا که بت‌وُمن قرار است بزودی پا به تلویزیون بگذارد، این امید وجود دارد که یک روز هم شاهد نمایان شدن بت‌من باشیم. اخیرا شایعه ها ادعا کرده اند که جنسن اکلس (سریال Supernatural) قرار است این نقش را در Arrowverse ایفا کند. البته ما همواره شاهد تکذیب این مدل شایعه ها هستیم و همه پافشاری می کنند که خبری از نسخه تلویزیونـی مرد خفاشی نخواهد بود، ولی ما هنوز امیداوار هستیم. چون وضعیت بتمن در DCEU چندان مشخص نیست و به نظر میرسد که DC و Warner Bros هم بـرنامه خاصی برای نسخه سینمایی این شخصیت نداشته باشند، پس بعید نیست او را به تلویزیون بیاورند. ولی در کل آینده قابل پیش بینی نیست…

رویداد “Elseworlds” از تاریخ نهم اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۸ آذر) با سریال The Flash آغاز می شود، در روز دوشنبه با سریال Arrow ادامه می یابد و در روز سه شنبه هم بواسطه سریال Supergirl به پایان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.