اولین اطلاعات از داستان رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds؛ سفر به اسمالویل و گاتهام سیتی!

شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار خلاصه داستان رسمی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال دنیای تلویزیونی Arrowverse که “Elseworlds” نام دارد کرده است. بدون شک یکی از جالب ترین بخش های وجود یک فرانچایز تلویزیونی تحت عنوان “دنیای کماندار” وقوع همین رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سالانه و همچنین امکان برخورد شخصیت های نمایش های مختلف با همدیگر است؛ وجود یک دنیای اشتراکی به نویسندگان اجازه می دهد تا با دست باز برای خلق وقایع جالب تر برنامه ریزی کنند، که کمی کار را سخت اما هیجان انگیز می کند.

بدون شک رویداد امسال هیجان انگیزترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ تاریخ دنیای کماندار است، که در آن شاهد حضور شخصیت های معروف زیادی خواهیم بود. علاوه بر این، ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال با معرفی شخصیت دختر خفاشی و شهر گاتهام، شرایط را برای تولید سریال Batwoman با نقش آفرینی رابی رز فراهم می کند؛ او در واقع نخستین فرد از خانواده بت (Bat) است که رسما در Arrowverse حضور می یابد. تا امروز، شبکه The CW سعی داشت تا داستان “Elseworlds” را فاش نکند، اما تریلر و تیزرهای منتشر شده از این رویداد تایید کردند که سوپرمن قرار است لباس سیاه خودش را بر تن کند و شخصیت شروری به نام مانیتور (Monitor) هم نمایان خواهد شد.

رویداد سه قسمتی امسال از تاریخ نهم دسامبر شروع بکار می کند، حال چون مدت زمان چندان زیادی تا روز موعود باقی نمانده، The CW خلاصه داستان اپیزودهای این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ را منتشر کرده است که بواسطه آن می توانیم مقداری اطلاعات تازه کسب کنیم؛

همچنین بخوانید| یک تریلر جدید از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse

Elseworlds

داستان از این قرار است: وقتی بری آلن (با بازی Grant Gustin) و الیور کویین (Stephen Amell) یک روز صبح از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که بدنشان با همدیگر جابجا شده، تلاش می کنند تا بفهمند چه چیزی باعث ایجاد تغییرات در خط زمانی (تایم لاین) گشته است. اما اوضاع از بد به بدتر تغییر می کنـد، وقتی موضوع را با تیم فلش در میان میگذارند و آنها هم باور نمی کنند. بری و الیور متوجه می شوند که به کمک سوپرگرل (با بازی Melissa Benoist) نیاز دارند، سپس به اسمالویل در زمین-۳۸ سفر می کنند، که با کلارک کنت (Tyler Hoechlin) و خبرنگار شجاع و نترس، لوییس لین (بازیگر مهمان Elizabeth Tulloch) ملاقات می کنند؛ در اپیزود دوم ELSEWORLDS به کارگردانی جیمز بنفورد، با توجه به اینکه الیور و بری آلن هنوز درگیر قضیه جابجا شدن بدن خودشان هستند، با جان دیگن (Jeremy Davies) روبرو می شوند و در نهایت گذرشان به شهر گاتهام می خورد تا در یابند چرا تغییراتی در واقعیت ایجاد شده است. در همین مکان با کت کین (با بازی Ruby Rose) برخورد می کنند، او اطلاعاتی به آنها می دهد که مسیرشان را به سمت تیمارستان آرکهام می کشاند؛ در قسمت سوم نیز سوپرگرل، فلش، گرین ارو و سوپرمن درگیر یک نبرد برای زندگی خودشان می شوند. جس وارن این اپیزود را کارگردانی کرده است.

داستان منتشر شده تایید می کند که “Elseworlds” قرار است یک رویداد خاص باشد، چرا که Smallville و همچنین Gotham City را وارد دنیای تلویزیونی Arrowverse می کند. البته زمانی که مثلا تایید شد قرار است طی رویداد امسال شهر گاتهام را هم نشان دهند، برای طرفداران سوال شد کـه “پس بتمن کجاست؟” خب، سپس تایید کردند که طی وقایع Elseworlds شوالیه تاریکی چند سالی است که از نگاه هـا پنهان شده است. حالا واقعا معلوم نیست که چرا بتمن دیگر فعالیت ندارد [شاید بازنشسته شده]، ولی زمانی که فاش شود شاید به شروع بکار زن خفاشی مرتبط باشد.

رویداد Elseworlds از تاریخ ۹ دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر) با سریال The Flash آغاز خواهد شد، سپس با Arrow ادامه می یـابد و یازدهم دسامبر هم با سریال Supergirl به پایان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.