بیتسی تالوک نقش لوئیس لین را در Arrowverse بازی می کند؛

اوایل شهریور بود که شنیدیم سوپرمن و لوئیس لین در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse حضور دارند؛ به دنبال انتشار این خبر، برای طرفداران جالب شد که بدانند شبکه The CW چه کسی را برای ایفای این نقش انتخاب خواهد کرد. حال اکنون، حدود سه هفته بعد، طبق تازه ترین گزارش های منتظر شده Arrowverse بطور رسمی لوئیس لین خودش را پیدا کرده است. ظاهرا شبکه The CW الیزابت تالوک ستاره سریال پرطرفدار Grimm را برای ایفای این نقش در Arrowverse انتخاب کرده. با این حساب ما طی دسامبر سال جاری این خبرنگار را در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سه قسمتی بین سه سریال Supergirl و The Flash، همچنین Arrow مشاهده خواهیم کرد.

ما خانم تالوک را بخاطر بازی در شش فصل از سریال پرطرفدار و مشهور Grimm که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ روی آنتن شبکه NBC رفت می شناسیم. اما اگر به کارنامه هنری این خانم بازیگر نگاهی بیاندازیم می توانیم عناوینی از جمله The Artist (بازیگر) محصول ۲۰۱۱، Concussion (ضربه مغزی) محصول و همچنین Portlandia محصول ۲۰۱۶ را مشاهده کنیم. تالوک بعد از اتمام پخش Grimm فقط در فیلم کمدی We Love You, Sally Carmichael! بازی کرد که در آن بازیگری مثل فلیشیا دی (Supernatural) حضور داشت.

همچنین بخوانید: آیا ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse لیگ عدالت را معرفی می کند؟

لوئیس لین مثل سوپرمن یک خبرنگار و البته معشوقه اوست؛ همانطور که خودتان بهتر می دانید تایلر هوچلین (سریال Teen Wolf) در نقش مرد پولادین بازی می کند. او در فصل دوم مجموعه تلویزیونی Supergirl به دنیای تلویزیونی پیکان پیوست. طبق گزارش ها، وقایع رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال (که تیم افسانه های فردا در آن حضور ندارند) در شهر گاتهام اتفاق می افتد و قرار است زن خفاشی (با نقش آفرینی Rose Rose) را به ما معرفی کند. سوپرمن (با بازی Tyler Hoechlin) که قبلا بعنوان مهمان در فصل دوم سریال Supergirl حضور داشته، در هر سه بخش از رویداد امسال حضور خواهد داشت، البته اتفـاق جالب در رویداد امسال “قطعا” پیوستن لوئیس لین به جمع شخصیت های تلویزیونی Arrowverse است.

Arrowverse

باید اشاره کنیم که لوئیس اولین لینی نیست که در Arrowverse ظاهر می شود؛ فصل نخست سریال Supergirl پدر او ژنرال سم لین (با بازی Glenn Morshower) و لوسی لین (Jenna Dewan) خواهرش را به ما معرفی کرد. با وجود اینکه ژنرال لین بعنوان یک مخالف برای سوپرگرل نمایان شد، لوسی کاملا یک متحد بود. ولی لوئیس موردانتظارترین لینی است که به Arrowverse می پیوندد و طرفداران اکنون سالهاست که منتظر او هستند.

همچنین بخوانید: تاریخ پخش ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse اعلام شد؛ اولین «کی آرت» رسمی

در انتها باید اشاره کنیم که رویداد امسال از یکشنبه نهم دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر ماه) با سریال The Flash آغاز می شود، طی روز دوشنبه با Arrow ادامه می یابد و در روز سه شنبه یازدهم دسامبر (۲۰ آذر) هم پرونده آن با اپیزود جدید Supergirl بسته می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.