فلش در تیزر جدید سریال های ابرقهرمانی The CW لباس تازه خودش را پوشیده است!!

فلش در ماه اکتبر سال جاری به دنیای تلویزیونی Arrowverse بازمیگردد، اما با ظاهری جدید و لباسی متفاوت، و این تازه شروع ماجراست؛ الیور کوئین در فصل هفتم Arrow باید در زندان با دشمنان خودش دست و پنجه نرم کند، در حالی که دوستان او در استار سیتی درگیر یک مسئله تازه شده اند، بری آلن باید به دختر خودش که از آینده آمده و دردسری تازه درست کرده کمک کند، افسانه های فردا همچنان درگیر زمان و بهم ریختگی های آن هستند، و این بار درگیر مسائل جادویی هم شده اند، سوپرگرل هم که باید برای رویارویی با یک دشمن سرسخت جدید خوش را آماده کند.

پاییز امسال شبکه The CW سریال های زیادی را برای ما آماده کرده است؛ در Black Lightning رعد و سیاه، به همراه دختران قهرمان خودش باید باری دیگر به مردم شهر کمک کنند، در The Flash بری از دختر خودش حلقه معروف فلش را گرفته و همچنین صاحب یک لباس جدید و جالب شده است، در Arrow الیور باید راهی برای زنده ماندن درون زندانی پر از دشمن و همچنین راهی برای فرار پیدا کند، در Supergirl دختر پولادین با یک مخالف سرسخت حضور بیگانگان در زمین روبرو شده، در Legends Of Tomorrow نیز افسانه ها باید موجودات جادویی را از سراسر تاریخ پیدا کنند؛

همچنین بخوانید: آیا ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse لیگ عدالت را معرفی می کند؟

بواسطه تیزر تازه منتشر شده توسط The CW می توانیم نگاهی اجمالی به فصل جدید سریال های ابرقهرمانی این شبکه داشته باشیم. در تیزر جدید دو صحنه قابل توجه وجود دارد، نخست جایی که فلش لباس جدید خودش را بر تن کرده و سپس هم بخشی که الیور می گوید “تو باید من رو می کشتی”.


پخش سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW از تاریخ نهم اکتبر (سه شنبه ۱۷ مهر) با دو سریال The Flash و Black Lightning آغاز می شود. هفته بعد در ۱۴ اکتبر (یکشنبه ۲۲ مهر) اپیزود جدید Supergirl روی آنتن می رود، سپس در ۱۵ اکتبر (دوشنبه ۲۳ مهر) شاهد شروع پخش فصل هفتم Arrow خواهیم بود. در نهایت پخش فصل جدید DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (دوشنبه ۳۰ مهر) آغاز می گردد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.