سریال Batwoman حضور رابین در Arrowverse را تایید کرده است؛

دومین اپیزود از سریال ابرقهرمانی Batwoman (زن خفاشی) تایید کرد که رابین در دنیای اشتراکی Arrowverse حضور دارد؛ سریال جدید The CW زن خفاشی را به تلویزیون آورده است، با وجود اینکه با حاشیه های فراوانی روی آنتن رفته تا این لحظه ثابت کرده که هنوز هم می توان در بستر اَرو ورس سریال خوب ساخت. فعلا کیت کین در تلاش است تا ثابت کند که آلیس شخصیت شرور سریال خواهر مدتها گمشده اش، بث، هست. خوشبختانه نویسندگان سریال از همان ابتدا یک شرور اصلی را معرفی کردند و روش دیگر سریال های Arrowverse برای روایت داستان را در پیش نگرفتند [هر اپیزود یک ماموریت متفاوت].

آلیس قصد داشت یک ون را در میان جمعیت منفجر کند تا به همه مردم ثابت شود که بعد از رفتن بتمن در گاتهام دیگر امنیت وجود ندارد. کیت نیز بعد از اینکه متوجه شد بروس همان بتمن است، با ایجاد تغییراتی در لباس او پا به خیابان ها گذاشت تا معشوقه سابق خوش سوفی را نجات دهد. کیت توانست جلوی آلیس را بگیرد و سوفی را آزاد کند، اما در عوض توسط مردم دیده شد و حالا همه فکر می کنند بتمن بازگشته است. در این میان، ریچل مدو با برنامه رادیویی خودش در هر اپیزود ما را با تازه ترین خبرها همراهی می کند، و او کسی است که در سریال Batwoman به رابین اشاره کرده.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman حضور واندر وومن در Arrowverse را تایید کرده است؛

در یکی از برنامه های خودش گفت که “بتمن اینجا نبود، آیا یک سنت مربوط به پوشیدن لباس وجود داشته که ما از آن بی خبریم؟ آیا رابین تحصیلات دبیرستان را به پایان رسانده؟” و در همین نقطه، ریچل مدو بطور رسمی تایید کرد که در دنیای اشتراکی اَرو ورس قهرمانی به نام رابین وجود دارد. در همین اپیزود خود کیت کین تایید کرد که واندر وومن هم در این دنیای اشتراکی یک ابرقهرمان شناخته شده است، در اپیزود نخست هم وجود جوکر تایید شده بود!

سریال batwoman

اما یک سوال: آیا رابین و بتمن به یک دلیل مشابه از گاتهام خارج شده اند؟ (و ظاهرا برای آلفرد پنی‌ورث و لوشیوس فاکس هم وضعیت مشابه بوده است) یا اینکه رابین دلایل خاص خودش را داشته است؟ و البته سوال مهم تر این است که ریچل مدو به کدام نسخه از این شخصیت اشاره کرده؟ بتمن حدود یک دهه در گاتهام فعالیت داشته، یعنی اینکه می توانسته طی این مدت با رابین های زیادی همراه شده باشه و ما در کتاب های مصور تجسم های متفاوتی از این شخصیت داریم (در واقع هر وقت کسی دستیار بتمن می‌شود، لباس رابین را برای مدت کوتاهی می‌پوشد و بعد با لباس و اسم جدیدی دوباره خود را به مردم نشان می‌دهد). ولی چون اشاره دقیقی نشده به این قضیه، احتمالا رابین مورد نظر ما رابین گریسون باشد.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: چرا ماسک بتمن جایگزین ماسک دث‌استروک شد؟

شاید رابین مورد بحث ما اکنون تبدیل به نایت وینگ شده است، ولی اگر دیک گریسون همین بیرون مشغول زندگی کردن است، چرا به گاتهام بازنگشته و مثل بتمن آن را به حال خودش رها کرده؟ پس شاید رابینی که به آن اشاره شده جیسون تاد باشد، که باز هم این سوال به ذهنمان می رسد که الان کجاست، و اینکه اگر مثل بتمن بیخیال ابرقهرمان بودن شده چرا لباسش در غار بتمن پیدا نشد (یعنی بروس چند مخفیگاه دیگر هم دار). با اطلاعات محدودی که داریم ما نمی توانیم پرده از این راز برداریم، ولی اگر رابین سریال Batwoman گریسون یا تاد باشد، امیدی برای ملاقات با آنها وجود ندارد، اما اگر شخص دیگری است بعید نیست که یک روز در این سریال نمایان شود…

پس تا این لحظه، بواسطه دو اپیزود نخست سریال Batwoman تایید شده که واندر وومن، جوکر و رابین در اَرو ورس حضور دارند، حال به نظر شما نفر بعدی چه کسی است؟!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.