اولین تیزر رسمی Artemis Fowl (ﺁﺭﺗﻤﯿﺲ ﻓﺎﻭﻝ)؛ بعلاوه پوستر رسمی

دیزنی نخستین تریلر رسمی از فیلم اقتباسی به شدت مورد انتظار Artemis Fowl را منتشر کرد؛ این فیلم بر اساس یک سری کتاب ماجراجویانه به همین نام نوشته ﺍﻭﺋﻦ ﮐﺎﻟﻔﺮ ساخته شده است؛ این سری کتاب در سال ۲۰۰۱ چشم به جهان گشود و طی یازده سال تا هشت رمان ادامه یافت. از زمانی که نخستین کتاب منتشر شد، فیلم سینمایی Artemis Fowl در حال توسعه بوده است، امـا قضیه وقتی جدی شد که دو کمپانی Disney و Weinstein Company کنترل را در دست گرفتند.

این فیلم اکشن فانتزی توسط ﮐﺎﻧﺮ ﻣﮑﺮﺳﻦ نوشته شده است، Artemis Fowl در حقیقت بر پایه نخستین کتاب از مجموعه آقای ﮐﺎﻟﻔﺮ ساخته شده و روایتگر داستان آقای ﺁﺭﺗﻤﯿﺲ ﻓﺎﻭﻝ (با نقش آفرینی Ferdia Shaw)، یک نابغه و ماجراجوی ۱۲ ساله می باشد. در فیلم Artemis Fowl با ﺁﺭﺗﻤﯿﺲ همراه می شویم که با یک نژاد افسانه ای ارتباط برقرار می کند که ممکن است ارتباطی با قضیه گم شدن پدرش داشته باشند: در حقیقت، این اتفاق وی را با هالی شورت (Lara McDonnell) یک الف و نخستین کاپیتان مونث LEPrecon، و فرمانده روت (با بازی Judi Dench) روبرو می کند — روت نیز فرمانده سخت گیر LEPrecon است.

همچنین بخوانید| تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

از ستارگان اصلی فیلم سینمایی Artemis Fowl می توانیم به Ferdia Shaw در نقش آرتمیس فاول دوم، ﻧﻮﻧﺴﻮ ﺁﻧﻮﺯﯼ (سیندرلا، بازی تاج و تخت) در نقش بوتلر بادیگارد آرتمیس، ﻣﯿﺮﺍﻧﺪﺍ ﺭﯾﺴﻮﻥ (ماموران مخفی) در نقش آنجلینا فاول، ﺟﻮﺩﯼ ﺩﻧﭻ (ﻗﺘﻞ ﺩﺭ ﻗﻄﺎﺭ ﺳﺮﯾﻊﺍﻟﺴﯿﺮ ﺷﺮﻕ) در نقش فرمانده روت، ﺟﺶ ﮔﺪ (دیو و دلبر)، ﺁﺩﺭﯾﺎﻥ ﺍﺳﮑﺎﺭﺑﺮﻭ (کریستوفر رابین)، ﻻﺭﺍ ﻣﮑﺪﺍﻧﻞ، ﺟﺎﺷﻮﺁ ﻣﮏﮔﻮﺍﯾﺮ (سیندرلا) و ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﺮﺑﯽ اشاره کنیم.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری از این فیلم کسب کنید، تماشای تریلر به شما پیشنهاد می شود:


Artemis Fowl

این فیلم توسط ﮐﻨﺖ ﺑﺮﺍﻧﺎ کارگردانی شده؛ اگر بخواهیم معروف ترین فیلم های این کارگردان را معرفی کنیم، می توانیم به Murder on the Orient Express (ﻗﺘﻞ ﺩﺭ ﻗﻄﺎﺭ ﺳﺮﯾﻊﺍﻟﺴﯿﺮ ﺷﺮﻕ)، Cinderella (سیندرلا)، Thor (ثور) و فیلم ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﺎﻧﻪ ﻭ ﻧﺌﻮ ﻧﻮﺁﺭ Dead Again (مرگ دوباره) اشاره کنیم.

اکران فیلم سینمایی Artemis Fowl از تاریخ نهم آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۸ مرداد ۹۸) آغـاز خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.