سریال Ash vs. Evil Dead بعد از سه فصل لغو شد

یک خبر ناراحت کننده برای طرفداران شخصیت اشلی جی. ویلیامز (با نقش آفرینی درخشان و تماشایی ﺑﺮﻭﺱ ﮐﻤﭙﺒﻞ)، مخصوصا آنهایی که از حضور اَش در تلویزیون خیلی خوشحال بودند؛ شبکه تلویزیونی Starz بطور رسمی سریال Ash vs. Evil Dead (اَش در مقابل شیطان مرده) را بعد از سه فصل لغو کرد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، این سریال که در واقع بخشی از فرانچایز سینمایی مشهور Evil Dead است، دیگر برای فصل چهارم خودش به تلویزیون بازنمیگردد و فصل سوم پایان کار آن است. اپیزود پایانی فصل سوم در تاریخ ۲۹ آوریل (مصادف با یکشنبه ۹ اردیبهشت) روی آنتن شبکه Starz می رود و به کار اَش در تلویزیون پایان می دهد. در این اپیزود باری دیگر با اَش و دوستانش همراه می شویم که در تلاش برای نجات دنیا هستند، البته آخرین تلاش برای محافظت از دنیا در مقابل شیاطین.

باید یادآوری کنیم که مدتی قبل، ﺑﺮﻭﺱ ﮐﻤﭙﺒﻞ در صحبت هایش اشاره کرده بود اگر Ash vs. Evil Dead برای فصل جدید تمدید نشود ممکن است شاهد تولید قسمت چهارم فیلم سینمایی Evil Dead باشیم. البته ماه از صحبت های او اینطور برداشت کردیم که لغو شدن سریال به معنی خداحافظی همیشگی با اَش خواهـد بود. ﺑﺮﻭﺱ ﮐﻤﭙﺒﻞ ساعتی پیش هم یک توییت در رابطه با لغو شدن سریال در صفحه رسمی توییتر خودش منتشـر کرد که به نظر می رسد حکم یک وداع با شخصیت اَش ویلیامز را داشته باشد. او به حضور در سریال جدید و همکاری مجدد با سازندگان Evil Dead افتخار کرد، و گفت که سپاسگزار است.


در این میان باید اشاره کنیم که سریال کمدی-ترسناک Ash vs. Evil Dead اخیرا با کاهش تعداد بیننده روبرو شده، بنابراین شنیدن خبر لغو شدن آن چندان هم غافلگیرکننده نبوده است. ما در فصل سوم با دختر اَش ویلیامز آشنا شدیم که از بخش های جالب فصل جدید بود و باعث ایجاد تنوع در داستان شد. اولین اپیزود از این سریال در سال ۲۰۱۵ روی آنتن Starz رفت و موجب خوشحالی طرفداران فرانچایز Evil Dead شد، اما حالا زمان وداع فرا رسیده است، دل ما برای شوخی های اَش تنگ می شود ولی شما را نمی دانیم!!

2 نظرات
  1. God goblin می گوید

    این خبر نهایت ضدحالی بود که این هفته خوردم بخدا اگه میشد که برم هالیوود میرفتم اون کارگردانشو جوری کتک میزدمش که مامورین توی جهنم اونطور کسی رو نمیزنن کاری میکردم صدای خر دربیاره از ترس من سریع الفرت بقیه فیلم رو تکمیل کنه.
    مرک اوشگول بی دمپایی یک هفتست ما رو میخکوب سریالش کرده حالا که به نقاط جالابش رسیده دبه میکنه.
    واقعا عصبانی ام این سریال هم مثل سیندباد گند زده شد بهش

  2. rasool می گوید

    خاک عالم بر سرتون پس ادامش کو!!چرا از فصل ۳به بعد متوقف شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline