کارگردان Atomic Blonde (بلوند اتمی) چند ایده برای قسمت دوم دارد

دیوید لیچ کارگردان فیلم سینمایی اکشن Atomic Blonde گفته که تیم او به سختی در حال کار بر روی ایده هایی برای قسمت دوم دارند هستند. ﺷﺎﺭﻟﯿﺰ ﺗﺮﻭﻥ کسی است که در نقش شخصیت اصلی قسمت اول این فیلم ظاهر شد، او یک بازیگر درجه یک است و تاکنون در ژانرهای مختلفی ایفای نقش کرده، از کمدی، جدی و ترسناک گرفته تا درام و اکشن های نفس گیر. ما خانم ﺗﺮﻭﻥ را سال ۲۰۱۵ در فیلم Mad Max: Fury Road (ﻣﮑﺲ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ: ﺟﺎﺩﻩ ﺧﺸﻢ) مشاهده کردیم، جایی که با تام هاردی همبازی شد و یک نقش ماندگار دیگر را به ثبت رساند. ترون با حضور در این فیلم به شهرت فراوانی رسید و بعد از آن در چند فیلم بزرگ دیگر هم درخشید.

۲۰۱۷ بدون شک برای ﺗﺮﻭﻥ سال خوبی بوده است، او در نقش شخصیت شرور فیلم پرفروش و تماشایی The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) و جاسوس فیلم سینمایی مهیج Atomic Blonde ظاهر شد. دومین فیلم، اقباسی از یک رمان گرافیکی بوده و ترون را در نقش یک جاسوس، طی سال ۱۹۸۹ در شهر برلین قرار داد. این فیلم با واکنش های مثبتی روبرو شد، البته بخاطر داستان گیج کننده ای که داشت مورد نقد قرار گرفت اما هنرنمایی ترون در آن به حدی عالی و تاثیرگذار بود که باعث شد سازندگانش به ادامه دادن فیلم و تبدیل Atomic Blonde به یک فرانچایز مشتاق شوند.

دیوید لیچ کارگردان Atomic Blonde مرد پرمشغله ای است؛ او اکنون باید خودش را برای ورود Deadpool 2 بـه گیشه آماده کند، و خیلی زود بایـد پشت دوربین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ هابز & شاؤ Fast & Furious (سریع و خشمگین) بنشینـد و بعنوان کارگردان آن را هدایت کند. او همچنین در حال توسعه قسمت دوم Atomic Blonde است و به تازگی درباره این پروژه صحبت هایی داشته است. طبق صحبت های لیچ، آنها به سختی در حال کار بر روی ایده هایی که دارند هستند. “ما هنوز در حال کار هستیم. ایده های زیادی برای چیزی که قسمت دوم می تواند باشد وجود دارد، و من فکر می کنم که مردم دوست دارند لورن را در یک ماموریت دیگر ببینند. من می دانم که دوست دارم.

بلوند اتمی 2

پایـان Atomic Blonde طوری بود که ادامه دادن آن کار چندان سختی به نظر نمی آید پس می توانند به راحتی قسمت دوم را بسازند. اما با توجه به اینکه لیچ قرار است بزودی کار بر روی ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ فرانچایز سریع و خشمگین را آغـاز کند، در بهترین حالت برای ساخته شدن قسمت دوم Atomic Blonde باید حداقل سه سال صبر کنیم. در این مدت، تیم فیلم می تواند بدون عجلـه بر روی یک داستان و فیلمنامه خوب کار کند، تـا در نهایت یک فیلم بهتر بسازند. در انتها بد نیست اشاره کنیم که به تازگی تایید شده دیوید لیچ (John Wick) قرار است بر روی صندلی کارگردانی فیلم اقتباسی The Division ﯾﻮﺑﯽﺳﺎﻓﺖ بنشیند، اما تاریخ شروع تولید این فیلم هنوز اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.