ﻓﯿﻠﻢبرداری صحنات زویی سالدانا در Avatar 2 و 3 به پایان رسید

خانم زویی سالدانا (نگهبانان کهکشان) ﻓﯿﻠﻢبرداری صحنات خودش بعنوان ﻧﯿﺘﯿﺮﯼ در قسمت دوم و سوم فیلم سینمایی Avatar به کارگردانی جیمز کامرون بزرگ را به پایان رساند. حدود یک دهه قبل بود که Avatar پا به گیشه گذاشت و تبدیل شد به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم تاریخ سینمای جهان، سپس کامرون کار بر روی چهار قسمت بعدی را آغار کرد و این روزها نیز مشغول جلوی دوربین بردن قسمت دوم و سوم این سری فیلم است، دو فیلمی که بواسطه آنها می توانیم بازدیدی دوباره از سیاره رمزآلود و سرسبز ﭘﻨﺪﻭﺭﺍ داشته باشیم.

قسمت های بعدی بسیاری از شخصیت های اولین فیلم را دوباره بازمیگرداند، از جمله ﺳﻢ ﻭﺭﺛﯿﻨﮕﺘﻮﻥ در نقش جیک سالی، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻻﻧﮓ در نقش ﺳﺮﻫﻨﮓ ﮐﻮﺍﺭﯾﭻ شرور و ﺳﯿﮕﻮﺭﻧﯽ ﻭﯾﻮﺭ در نقش دکتر گریس آگوستین (دو فیلم بعدی حتی شخصیت هایی که در قسمت اول مردند را هم بازمیگرداند). ﮐﯿﺖ ﻭﯾﻨﺴﻠﺖ (تایتانیک) مشهورترین بازیگری است که به فرانچایز پیوسته، او در نقش شخصیتی به نام رونل ظاهر می شود، یکی از مردم دریا. و همچنین، زویی سالدانا باری دیگر در نقش ﻧﯿﺘﯿﺮﯼ، زنی از مردم ناوی که در فیلم نخست عاشق سالی شد بازی می کند.

کمپانی فاکس طی روز سه شنبه در همایش CineEurope حضور داشت و به همین واسطه جیمز کامرون اطلاعاتی تازه از وضعیت دو فیلم بعدی Avatar ارائه داد، که اکنون باهم جلوی دوربین می روند. کامرون چیزهای مختلفی در مورد این دو فیلم گفت، اما مهم ترین آنها این بود که زویی سالدانا تمام صحناتش در این دو فیلم را با موفقیت جلوی دوربین برده است. کامرون فاش کرد که او و عواملش اکنون بیشتر از چهار ماه است که مشغول کار هستند، در حالی که هنور دو سال تا زمانی که Avatar 2 پا به گیشه میگذارد باقی مانده است.

همچنین بخوانید: نام ﺷﺨﺼﯿﺖهای اصلی فیلم Green Lantern Corps بطور رسمی فاش شد

آواتار 2

مانند قسمت اول، در فیلمهای بعدی Avatar برای خلق مردم ناوی و دریا، بطور وسیع از فناوری های performance capture (ضبط حرکت) و CGI استفاده می شود. و این بار، کامرون دوربین های فوق پیشرفته خودش را به زیر آب برده تا کاوش بیشتری در سیاره ﭘﻨﺪﻭﺭﺍ داشته باشد. در CineEurope کامرون فاش کرد که خانم ﮐﯿﺖ ﻭﯾﻨﺴﻠﺖ برای نگه داشتن نفس خودش در سکانس های زیر آب تمرین زیادی کرده است و اکنون تا هفت دقیقه می تواند زیر آب دوام آورد!

در مورد داستان فیلم های بعدی اطلاعات زیادی نداریم، اما میدانیم که بچه های جیک و ﻧﯿﺘﯿﺮﯼ در فیلم های جدید نقش های مهمی دارند، چند سالی گذشته اما آدم بدهایی مثل سرهنگ ﮐﻮﺍﺭﯾﭻ هنوز اطراف هستند، این واضح است که مردم مجبورنـد برای حفاظت از سیاره خودشان در مقابل کسانی که قصد دارند منابع طبیعی آنها را به تاراج ببرند بجنگند، اما از جزئیات این نبردها هنوز بی اطلاع هستیم.

همچنین بخوانید: یا شخصیت بلک ادم در فیلم Suicide Squad 2 حضور دارد؟

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Avatar 2 قرار است از تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۲۸ آذر ماه سال ۹۹ آغاز شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.