تریلر Avatar 2 بزودی منتشر نمی شود؛ منتظر نباشید!

ما دقیقا یک دهه است که هر وقت می خواهیم در مورد ادامه های Avatar صحبت کنیم، مجبور می شویم از کلماتی مثل شاید و احتمالا استفاده کنیم، فعل های جمله های ما هم معمولا به آینده اشاره دارند. و حالا هم که Avatar 2 جلوی دوربین رفته، طرفداران علاوه بر خورد فیلم، منتظر از راه رسیدن تریلر رسمی آن هستند و به زمانی که ممکن است منتشر شود فکر می کنند. ده سال قبل ما منتظر ساخته شدن ادامه Avatar بودیم و حالا هم هستیم، و ظاهرا باید باز هم انتظار بکشیم.

با توجه به اینکه Avatar برای یک دهه بدون هیچ رقیبی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بود، و ادامه آن هم مدت زمان خیلی زیادی را در دست توسعه بوده، Avatar 2 تبدیل به یکی از مورد انتظـارترین فیلم های تاریخ سینما شده است. Avatar 2 حدود دو سال دیگر راهی گیشه میشود، اما اینطور که در توییت جدید صفحه رسمی توییتر این فیلم گفته شده، طرفداران بهتر است فعلا منتظر انتشار تریلر رسمی آن نباشند‌. باید‌ اشاره کنیم که کامرون و تیمش این روزها مشغول کار بر روی قسمت دوم و سوم هستند، کار صحنات لایو-اکشن Avatar 2 نیز مدتی است که به پایان رسیده.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise دیزنی منتشر شد؛

کامرون باید تا سال ۲۰۲۱ این فیلم را آماده کند، ما نیز هنوز حتی یک صحنه هم از فیلم Avatar 2 را ندیده ایم. ولی طرفداران این روزها به شدت پیگیر تاریخ انتشار تریلر هستند، اما صفحه رسمی توییتر آواتار در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در رابطه با همین قضیه اولین تریلر رسمی پاسخ داده که فعلا خبری از آن نیست. با این حساب، اگر هنوز هم جزو طرفداران آواتار هستید، باید در بهترین حالت یک سال دیگر صبر کنید، چون اکنون کنترل فرانچایز آواتار در اختیار دیزنی قرار دارد و این کمپانی هم تا جای ممکن اولین تریلـر عناوین خودش را دیر منتشر می کند.

Avatar 2

جان لاندو، تهیه‌کننده Avatar اوایل سال ۲۰۱۹ در مورد فیلم جدید گفته بود که “ما در فاز تولید قرار داریم، ما صحنات مربوط به سم [ورثینگتون]، زوئی [سالدانیا]، استیون لانگ، کرتیس فیلک، سیگورنی ویور و گروهی بزرگ از بچه ها را به پایان رسانده ایم. ما فقط روی استیج ضبط نداشتیم، بلکه درون یک تانک ۵۰۰٫۰۰۰ گالنی تصویربرداری کردیم. جیم [کامرون] هر چیزی که مردم از ادامه Avatar انتظار دارند را درون فیلم‌نامه نوشته است. یک داستان که خودش را تکمیل می کند، یک سفر احساسی به درون دنیایی که تاکنون مثل آن را ندیده اید.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم هایی که در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارند؛

مسئولیت اکران فیلم های آواتار از این به بعد برعهده دیزنی است، و این کمپانی در برنامه ریزی برای اکران فیلم ها همیشه بهترین عملکرد را دارد. پس، با وجود اینکه انتظار کشیدن سخت است، مطمئن باشید که دیزنی در بهترین زمان ممکن اولین تریلر Avatar 2 را به دست شما می رساند‌. در انتها باید اشاره کنیم که اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰) آغاز شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.