فیلم‌برداری Avatar 2 به پایان رسید؛ (البته برای ۲۰۱۹)

با وجود اینکه تصور می کردیم فیلم‌برداری صحنات لایو-اکشن ادامه های Avatar مدتی است که به پایان رسیده، یک توییت تازه منتشر شده توسط صفحه رسمی آواتار در توییتر تایید کرده که فیلم‌برداری هنوز ادامه دارد، ولی همین توییت فاش می کنـد که زمان چندان زیادی تا به پایان رسیدن فاز تولید فیلم های جدید جیمز کامرون باقی نمانده است و خیلی زود پرونده آن بسته می شود.

در سال ۲۰۰۹ بود که Avatar روی پرده رفت، بعنوان یک فیلم اکشن و مهیج که با فناوری ۳D تولید شده و پتانسیل تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ را دارد. که همین طور هم شد، این فیلم با استقبال خوبی روبرو گشت و توانست در گیشه بین المللی به فروش قابل توجه ای دست پیدا کند. در نتیجه این استقبال بی‌نظیر، Avatar تبدیل شد به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما و این مقام را برای ده سال حفظ کرد. اما طی این ده سال، طرفداران آواتار فقط انتظار کشیدند و چشم به راه خبرهای تازه بودند، و اینطور که به نظر می رسد چشم انتظاری هنوز هم به پایان نرسیده است.

همچنین بخوانید | تریلر Avatar 2 بزودی منتشر نمی شود؛ منتظر نباشید!

صفحه رسمی آواتار در توییتر، یک تصویر جدید از پشت صحنه را به اشتراک گذاشت که مربوط میشود به یکی از صحنات بزرگ فیلم. در کنار این تصویر، گفته شد که فیلم‌برداری در سال ۲۰۱۹ اکنون به پایان رسیده است (یعنی در ۲۰۲۰ ادامه خواهد یافت). این خبر تایید می کند که تمام سکانس های فیلم را با جلوه های ویژه طراحی و خلق نکرده اند؛ باید اشاره کنیم تایید شده که اولین ادامه قرار است ما را به اقیانوس های سیاره پاندورا (Pandora) ببرد، و تصویر منتشر شده از پشت صحنه هم یک قایق بزرگ را به نمایش می گذارد که اژدهای دریا (Sea Dragon) نام دارد.

Avatar 2

بدون شک Avatar 2 مورد انتظارترین فیلم سال ۲۰۲۱ است، چون طرفداران قدیمی یک دهه برای دیدن این فیلم انتظار کشیدند و طرفداران جدید هم دوست دارنـد ببینند که ادامه های Avatar تا چه اندازه نسبت به فیلم های جدید پیشرو و قوی تر هستند (از نظر جلوه های ویژه). از طرفی، انتظارها از این دو فیلم خیلی بالاست، چون قسمت اول در سال ۲۰۰۹ توانست ۲.۷ میلیارد دلار بفروشد و اگر نرخ تورم را حساب کنیم هنوز هم پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینماست. ما انتظار داریم که Avatar 2 و ۳ تبدیل به موفق ترین فیلم های تاریخ شوند، مخصوصا حالا که توسط دیزنی اکران میشوند.

همچنین بخوانید | چرا ۲۰۲۱ یک سال خیلی بزرگ برای سینما است؟ (به لطف دیزنی)

از ستاره های ادامه های Avatar می توانیم به سم ورثینگتون در نقش جیک سولی، سم ورثینگتون در نقش جیک سولی، سیگورنی ویور در نقش دکتر گریس آگوستین، استیون لانگ در نقش کلنل میلز کواریچ، کیت وینسلت در نقش رونال، کلیف کرتیس، اونا چاپلین و میشل یئو اشاره کنیم. Avatar 2 قرار است در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰) راهی گیشه شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.